up
ara
David Midthunder

David Midthunder

Geçit Yok
2013
Başrollünde oyuncu Arnold Schwarzenegger yer aldığı, yönetmenliğini Kim Jiwoon üstlendiği film Aksiyon türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Aksiyon, Suç türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Geçit Yok isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Nate And The Colonel
2003
Başrollünde oyuncu Al Harrington yer aldığı, yönetmenliğini Paul Winters üstlendiği film Western türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Western, türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Nate And The Colonel isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Vahşiler
2017
ABD'li yüzbaşı Joseph Blocker, bir Cheyenne savaş şefi ve ailesini Montana'daki kabilelerine götürmek üzere görevlendirilir. Eşlik ettiği şef, uzun savaş yılları boyunca Blocker'ın en büyük düşmanlarından biri olmuştur. Buna rağmen görevi kabul eder. Kendilerini uzun ve tehlikeli bir yolculuk beklemektedir.
Sence kaç puan almalı?
0
0 oy
0