up
ara
Claire Holt

Claire Holt

Denizde Dehşet
2017
Kafesle okyanusa dalarak köpekbalıklarını gözlemleyen iki kız kardeşin okyanusun dibine çakıldıktan sonra başlayan büyük yaşam mücadelesini konu alan gerilim-korku filmidir.
Irreplaceable You
2017
Yapımcılığını ve yönetmenliğini Stephanie Laing'in yaptığı Senin Gibisi Yok filmi küçük yaşlardan beri birbirini tanıyan Sam ve Abbie'nin hayatlarını konu ediniyor. Her anlarını birbiriyle geçiren bu ikiliden Abbie'ye kanser teşhisi konulmuştur, hastalığın ilk şokunu atlatan Abbie nişanlısı Sam için endişelenmeye başlar ve hastalığını gizleyip Sam'e uygun bir kız arkadaşı aramaya başlar.
Aquarius
2015
The Originals
2013
The Originals, vampir ırkının ilk örneği olan ve "köken vampirler" olarak bilinen ailenin hikayesini anlatan fantastik TV dizisidir. Klaus, Elijah ve Rebakah kardeşler, New Orleans'ta bir yandan kendi ırklarından olan düşmanlarıyla mücadele ederken bir yandan da kurtadam ve vampirlerle başa çıkmak zorunda kalırlar.
The Vampire Diaries
2009
Vampirlerin, kurt adamların, cadıların ve daha pek çok doğa üstü varlığın bulunduğu fantastik bir gençlik dizisidir. Anne ve babasını bir trafik kazasında kaybettikten sonra kardeşi ve teyzesiyle yaşamaya başlayan Elena'nın hayatı, vampir olan iki kardeşin kasabaya gelmesiyle değişir.
Sence kaç puan almalı?
0
0 oy
0