up
ara
Claire Holt

Claire Holt

Blue Like Jazz
2011
Başrollünde oyuncu Marshall Allman yer aldığı, yönetmenliğini Steve Taylor üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Dram, türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Blue Like Jazz isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Denizde Dehşet
2017
Kafesle okyanusa dalarak köpekbalıklarını gözlemleyen iki kız kardeşin okyanusun dibine çakıldıktan sonra başlayan büyük yaşam mücadelesini konu alan gerilim-korku filmidir.
Aquarius
2015
Başrollünde oyuncu David Duchovny yer aldığı, 2015 yılı yapımı dizi film Dram türünde dizi severleri bekliyor. Beyaz perdede Dram, Suç türlerinde dizilerden hoşlanan izleyicilere hitap eden Aquarius isimli dizi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
The Originals
2013
The Originals, vampir ırkının ilk örneği olan ve "köken vampirler" olarak bilinen ailenin hikayesini anlatan fantastik TV dizisidir. Klaus, Elijah ve Rebakah kardeşler, New Orleans'ta bir yandan kendi ırklarından olan düşmanlarıyla mücadele ederken bir yandan da kurtadam ve vampirlerle başa çıkmak zorunda kalırlar.
The Vampire Diaries
2009
Vampirlerin, kurt adamların, cadıların ve daha pek çok doğa üstü varlığın bulunduğu fantastik bir gençlik dizisidir. Anne ve babasını bir trafik kazasında kaybettikten sonra kardeşi ve teyzesiyle yaşamaya başlayan Elena'nın hayatı, vampir olan iki kardeşin kasabaya gelmesiyle değişir.
Sence kaç puan almalı?
0
0 oy
0