up
ara
Henning Mankell

Henning Mankell

Ömer Aydemir.

Ömer Aydemir.

@seyyah73

Rüzgarlara Söyleyen
“Şimdiyse bir hiçim, gündüzleri kavurucu güneşin altında hiç durmaksızın orada burada sürten, bitmek bilmeyen geceleri de boş bir binanın damında geçiren bir dilenci. Ama dilencilerin bile kendilerine bir kimlik başeden işaretleri vardır; sokak köşelerinde ellerini, sanki biri alıp götürsün diye toptan vermek ya da parmaklarını teker teker satmak istermişçesine yola doğru uzatan diğerlerinden ayırt edilmelerini sağlayan işaretler.”
ataç ikon Rüzgarlara Söyleyen
kitaba 6 verdi, inceleme eklemedi.
12 beğen · 0 yorum
FEBİHÂ

FEBİHÂ

@kadimcumleivecize

Yalan yalanı çeker. Ve insan kısa bir süre sonra öylesine garip bir çıkmazın içine girer ki artık neyin gerçek neyin gerçekdışı olduğunu kestiremez...
ataç ikon Beyaz Aslan
kitaba puan vermedi, inceleme eklemedi.
1 beğen · 0 yorum
FEBİHÂ

FEBİHÂ

@kadimcumleivecize

Kişinin kendi planlarına, kararlarına geç kalması çok kötü bir şeydi...
ataç ikon Beyaz Aslan
kitaba puan vermedi, inceleme eklemedi.
0 beğen · 0 yorum
FEBİHÂ

FEBİHÂ

@kadimcumleivecize

Herkes birbirine ne denli güvenilir olduğunu söylüyordu. Aslında kimseden kimseye güvendiği yoktu...
ataç ikon Beyaz Aslan
kitaba puan vermedi, inceleme eklemedi.
0 beğen · 0 yorum
ural

ural

@ural

Rüzgarlara Söyleyen

Yazar: Henning Mankell
Henning Mankell
ünlüye puan vermedi, inceleme eklemedi.
2 beğeni · 0 yorum beğen ikon
The Eye of the Leopard
1970
Bir Adım Geriden ve Yanlış Yol kitaplarının da yazarı Henning Mankell tarafından kaleme alınan The Eye of the Leopard kitabı Roman, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Ada Kültür yayınevinden 1970 yılında 9781595580771 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan The Eye of the Leopard isimli kitap 315 sayfadan oluşuyor. The Eye of the Leopard kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Bir Adım Geriden
2002
The Eye of the Leopard ve Yanlış Yol kitaplarının da yazarı Henning Mankell tarafından kaleme alınan Bir Adım Geriden kitabı Roman (Çeviri), Polisiye türünde okuyucusu ile buluşuyor. Altın Kitaplar yayınevinden 2002 yılında 9789752103863 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Bir Adım Geriden isimli kitap 496 sayfadan oluşuyor.Kitabı Türkçe'ye Fatoş Dilber çevirmiştir. Bir Adım Geriden kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Yanlış Yol
2001
The Eye of the Leopard ve Bir Adım Geriden kitaplarının da yazarı Henning Mankell tarafından kaleme alınan Yanlış Yol kitabı Roman (Çeviri), Polisiye türünde okuyucusu ile buluşuyor. Altın Kitaplar yayınevinden 2001 yılında 9789752102200 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Yanlış Yol isimli kitap 414 sayfadan oluşuyor.Kitabı Türkçe'ye Fatoş Dilber çevirmiştir. Kitap En İyi Polisiye Romanlar listesinde de yeralmaktadır. Yanlış Yol kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
The Pyramid and Four Other Kurt Wallander Mysteries
1970
The Eye of the Leopard ve Bir Adım Geriden kitaplarının da yazarı Henning Mankell tarafından kaleme alınan The Pyramid and Four Other Kurt Wallander Mysteries kitabı Roman, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Ada Kültür yayınevinden 1970 yılında 9781565849945 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan The Pyramid and Four Other Kurt Wallander Mysteries isimli kitap 392 sayfadan oluşuyor. The Pyramid and Four Other Kurt Wallander Mysteries kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Ayazdan Önce
2007
The Eye of the Leopard kitabının da yazarı Henning Mankell tarafından kaleme alınan Ayazdan Önce kitabı Roman (Çeviri), Polisiye türünde okuyucusu ile buluşuyor. Altın Kitaplar yayınevinden 2007 yılında 9789752109681 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Ayazdan Önce isimli kitap 448 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Fatoş Dilber çevirmiştir. Ayazdan Önce kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Bir Adım Geri
2005
Başrollünde oyuncu Marie Richardson yer aldığı, yönetmenliğini Birger Larsen üstlendiği film türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede , türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Bir Adım Geri isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Wallander - Mastermind
2005
Başrollünde oyuncu Johanna S yer aldığı, yönetmenliğini Peter Flinth üstlendiği film türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede , türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Wallander - Mastermind isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
"wallander" Blodsband
2006
Başrollünde oyuncu Johanna S yer aldığı, yönetmenliğini Stephan Apelgren üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Dram, türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden "wallander" Blodsband isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
"wallander" Den Svaga Punkten
2006
Başrollünde oyuncu Johanna S yer aldığı, yönetmenliğini Jonas Grim üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Dram, türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden "wallander" Den Svaga Punkten isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
"wallander" Bröderna
2005
Başrollünde oyuncu Johanna S yer aldığı, yönetmenliğini Julien Rappeneau üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Dram, türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden "wallander" Bröderna isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Sence kaç puan almalı?
0
0 oy
0