up
ara
Hikmet Özdemir

Hikmet Özdemir

alperen karslıoğlu

alperen karslıoğlu

@alperenkarslioglu

Olay, 'Herkes', 'Birisi', 'Herhangi biri' ve 'Hiç kimse' arasında geçiyor
Hikayeye göre, yapılması gereken önemli bir iş vardı...
Ve...
'Herkes', 'Birisi' nin bu işi yapacağından emindi!
Gerçi, işi, 'Herhangi biri' de yapabilirdi ama 'Hiç kimse' yapmadı...
'Birisi' buna çok kızdı; çünkü iş 'Herkes' in işiydi...
'Herkes' , 'Herhangi biri' nin bu işi yapabileceğini düşünüyordu.
Ama...
Sonunda 'Herhangi biri' nin yapabileceği işi 'Hiç kimse' yapmadığı için , 'Herkes' 'Birisi' ni suçladı....
Neticede Özal, sorunu çözen, sürekli eleştirmek yerine icraat üreten içimizden 'Birisi' ydi...
Sözün özü:
Özal, Türkiye'nin sorunlarını içimizden 'Birisi' nin çözebileceğini hatırlatan ve bunu ispatlayan insandı....
ataç ikon Turgut Özal - Biyografi
kitaba 8 verdi, inceleme ekledi.
0 beğen · 0 yorum
alperen karslıoğlu

alperen karslıoğlu

@alperenkarslioglu

Nehrin kenarında durup suya bakarak onu aşamazsınız
ataç ikon Turgut Özal - Biyografi
kitaba 8 verdi, inceleme ekledi.
2 beğen · 0 yorum
alperen karslıoğlu

alperen karslıoğlu

@alperenkarslioglu

Kuvvete dayanmayan adalet aciz, adalete dayanmayan kuvvet zalimdir
ataç ikon Turgut Özal - Biyografi
kitaba 8 verdi, inceleme ekledi.
1 beğen · 0 yorum
alperen karslıoğlu

alperen karslıoğlu

@alperenkarslioglu

İnsanlar kavga seyretmeyi sever, kavga edenleri sevmez
ataç ikon Turgut Özal - Biyografi
kitaba 8 verdi, inceleme ekledi.
1 beğen · 0 yorum
Salgın Hastalıklardan Ölümler
1970
Atatürk'ün Ardından kitabının da yazarı Atatürk'ün Ardından ve Atatürk ve İngiltere kitaplarının da yazarı Hikmet Özdemir tarafından kaleme alınan Salgın Hastalıklardan Ölümler kitabı Tarih, Salgın Hastalıklar türünde okuyucusu ile buluşuyor. Türk Tarih Kurumu Yayınları yayınevinden 1970 yılında 9789751622860 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Salgın Hastalıklardan Ölümler isimli kitap 444 sayfadan oluşuyor. Salgın Hastalıklardan Ölümler kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Atatürk'ün Ardından
1970
Salgın Hastalıklardan Ölümler ve Atatürk ve İngiltere kitaplarının da yazarı Hikmet Özdemir tarafından kaleme alınan Atatürk'ün Ardından kitabı Tarih, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Remzi Kitabevi yayınevinden 1970 yılında 9789751414175 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Atatürk'ün Ardından isimli kitap 144 sayfadan oluşuyor. Atatürk'ün Ardından kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Atatürk ve İngiltere
2015
Salgın Hastalıklardan Ölümler ve Atatürk'ün Ardından kitaplarının da yazarı Hikmet Özdemir tarafından kaleme alınan Atatürk ve İngiltere kitabı Siyaset, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Atatürk Araştırma Merkezi yayınevinden 2015 yılında 9799751617292 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Atatürk ve İngiltere isimli kitap 400 sayfadan oluşuyor. Atatürk ve İngiltere kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Üçüncü TürkiyeTüm Eserleri 5
1995
Salgın Hastalıklardan Ölümler ve Atatürk'ün Ardından kitaplarının da yazarı Hikmet Özdemir tarafından kaleme alınan Üçüncü TürkiyeTüm Eserleri 5 kitabı Politika, Araştırma - İnceleme türünde okuyucusu ile buluşuyor. İz Yayıncılık yayınevinden 1995 yılında 2880000017172 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Üçüncü TürkiyeTüm Eserleri 5 isimli kitap 256 sayfadan oluşuyor. Üçüncü TürkiyeTüm Eserleri 5 kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Cemal Paşa ve Ermeni Göçmenler
2016
Salgın Hastalıklardan Ölümler ve Atatürk'ün Ardından kitaplarının da yazarı Hikmet Özdemir tarafından kaleme alınan Cemal Paşa ve Ermeni Göçmenler kitabı Roman, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Remzi Kitabevi yayınevinden 2016 yılında 9789751413369 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Cemal Paşa ve Ermeni Göçmenler isimli kitap 254 sayfadan oluşuyor. Cemal Paşa ve Ermeni Göçmenler kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Sence kaç puan almalı?
0
0 oy
0