up
ara
Hoşeng Broka

Hoşeng Broka

Keske Dawi Di Cenazeya Xwede De
2012
Derengi Bajer Weha Diniqutim Nimeja Nave Te kitabının da yazarı Derengi Bajer Weha Diniqutim Nimeja Nave Te ve Ya Ji Sevan Ü Wedetir kitaplarının da yazarı Hoşeng Broka tarafından kaleme alınan Keske Dawi Di Cenazeya Xwede De kitabı Roman, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Peri Yayınları yayınevinden 2012 yılında 9758245732 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Keske Dawi Di Cenazeya Xwede De isimli kitap 142 sayfadan oluşuyor. Keske Dawi Di Cenazeya Xwede De kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Derengi Bajer Weha Diniqutim Nimeja Nave Te
2015
Keske Dawi Di Cenazeya Xwede De kitabının da yazarı Keske Dawi Di Cenazeya Xwede De ve Ya Ji Sevan Ü Wedetir kitaplarının da yazarı Hoşeng Broka tarafından kaleme alınan Derengi Bajer Weha Diniqutim Nimeja Nave Te kitabı Roman, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Peri Yayınları yayınevinden 2015 yılında 9758245961 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Derengi Bajer Weha Diniqutim Nimeja Nave Te isimli kitap 120 sayfadan oluşuyor. Derengi Bajer Weha Diniqutim Nimeja Nave Te kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Ya Ji Sevan Ü Wedetir
2015
Keske Dawi Di Cenazeya Xwede De ve Derengi Bajer Weha Diniqutim Nimeja Nave Te kitaplarının da yazarı Hoşeng Broka tarafından kaleme alınan Ya Ji Sevan Ü Wedetir kitabı Şiir, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Peri Yayınları yayınevinden 2015 yılında 9799759010125 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Ya Ji Sevan Ü Wedetir isimli kitap 119 sayfadan oluşuyor. Ya Ji Sevan Ü Wedetir kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Sence kaç puan almalı?
0
0 oy
0