up
ara
Ian Fleming

Ian Fleming

Ahmet KARAMAN

Ahmet KARAMAN

@ahmetkaraman

“Burası Doğu’nun ve Batı’nın menteşesi gibidir.Rusya’yla sıcak denizler arasındaki tek ülke.Onların da tabii Karadeniz’i var ama Boğaziçi’ni ve Çanakkale’nin yılmaz bekçisi Türkler’i geçmeleri mümkün değil.Aman Tanrım aksi bir gardiyan gibi koruyorlar boğaz girişlerini”
ataç ikon James Bond - Ahtapot
kitaba puan vermedi, inceleme eklemedi.
0 beğen · 0 yorum
Ahmet KARAMAN

Ahmet KARAMAN

@ahmetkaraman

Martini. Karıştırılmış değil, çalkalanmış olsun
ataç ikon James Bond Altın Tabancalı Adam
kitaba puan vermedi, inceleme eklemedi.
0 beğen · 0 yorum
Uzel

Uzel

@uzel

Dünyanın her tarafında altına sabit fiyat koymuş olan Bretton Woods Anlaşması dünya devletlerince imzalanmıştı, ama buna rağmen Tanca ile Macao'nun çok değişik nedenlerle Bretton Woods Anlaşması'nın dışında, altın üzerine serbestçe iş yapan iki merkez olduğu da çok geçmeden anlaşılmıştı. Bu iki limanda, 22 ayar bir ons altına en azından 100 dolar almak mümkündü. Oysa dünyanın diğer bölgelerinde altının sabit bir fiyatı vardı ve bu da ancak onsu 35 dolardan ibaretti.
ataç ikon James Bond - Ahtapot
kitaba 4 verdi, inceleme ekledi.
0 beğen · 0 yorum
Ani Tehlike - James Bond (Royal Kumarhanesi)
1966
James Bond Altın Tabancalı Adam kitabının da yazarı Ian Fleming tarafından kaleme alınan Ani Tehlike - James Bond (Royal Kumarhanesi) kitabı Dedektif, Polisiye türünde okuyucusu ile buluşuyor. Başak Yayınları yayınevinden 1966 yılında 3663955 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Ani Tehlike - James Bond (Royal Kumarhanesi) isimli kitap 158 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Adnan Semih Yazıcıoğlu çevirmiştir. Ani Tehlike - James Bond (Royal Kumarhanesi) kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
James Bond Altın Tabancalı Adam
2009
Ani Tehlike - James Bond (Royal Kumarhanesi) ve James Bond - Ahtapot kitaplarının da yazarı Ian Fleming tarafından kaleme alınan James Bond Altın Tabancalı Adam kitabı Roman (Çeviri), Polisiye türünde okuyucusu ile buluşuyor. Tay Yayınları yayınevinden 2009 yılında isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan James Bond Altın Tabancalı Adam isimli kitap 175 sayfadan oluşuyor.Kitabı Türkçe'ye Gülay Özbatı çevirmiştir. James Bond Altın Tabancalı Adam kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
James Bond - Ahtapot
0
Ani Tehlike - James Bond (Royal Kumarhanesi) kitabının da yazarı Ian Fleming tarafından kaleme alınan James Bond - Ahtapot kitabı Polisiye, Macera türünde okuyucusu ile buluşuyor. Tay Yayınları yayınevinden 0 yılında isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan James Bond - Ahtapot isimli kitap 0 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Yaprak Burcu çevirmiştir. James Bond - Ahtapot kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
007 James Bond - Fil Dişi
1965
Ani Tehlike - James Bond (Royal Kumarhanesi) kitabının da yazarı Ani Tehlike - James Bond (Royal Kumarhanesi) ve James Bond Altın Tabancalı Adam kitaplarının da yazarı Ian Fleming tarafından kaleme alınan 007 James Bond - Fil Dişi kitabı Polisiye, Dedektif türünde okuyucusu ile buluşuyor. Sicim Yayınları yayınevinden 1965 yılında isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan 007 James Bond - Fil Dişi isimli kitap 208 sayfadan oluşuyor. 007 James Bond - Fil Dişi kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
James Bond: Yarın Asla Ölmez
1997
Başrollünde oyuncu Gerard Butler yer aldığı, yönetmenliğini Roger Spottiswoode üstlendiği film Aksiyon türünde izleyicisini bekliyor.Aksiyon, Macera türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden James Bond: Yarın Asla Ölmez isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
James Bond: Başka Gün Öl
2002
Başrollünde oyuncu Madonna yer aldığı, yönetmenliğini Lee Tamahori üstlendiği film Gizem türünde izleyicisini bekliyor.Gizem, Suç türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden James Bond: Başka Gün Öl isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
007 James Bond: Yıldırım Harekatı
1965
Başrollünde oyuncu Sean Connery yer aldığı, yönetmenliğini Terence Young üstlendiği film Bilim Kurgu türünde izleyicisini bekliyor.Bilim Kurgu, türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden 007 James Bond: Yıldırım Harekatı isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Licence To Kill
1989
Başrollünde oyuncu Benicio Del Toro yer aldığı, yönetmenliğini John Glen üstlendiği film türünde izleyicisini bekliyor., türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Licence To Kill isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Octopussy
1983
Başrollünde oyuncu Steven Berkoff yer aldığı, yönetmenliğini John Glen üstlendiği film türünde izleyicisini bekliyor., türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Octopussy isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Sence kaç puan almalı?
0
0 oy
0