up
ara
Ian McEwan

Ian McEwan

Kübra Ç?

Kübra Ç?

@kedilikitapsever

Acımasız ve amaçsızdır kimya,pişmanlık da duymaz.
ataç ikon Fındık Kabuğu
kitaba 8 verdi, inceleme eklemedi.
0 beğen · 0 yorum
Kübra Ç?

Kübra Ç?

@kedilikitapsever

Tanrı, 'acı olsun' dedi. Ve şiir oldu.
ataç ikon Fındık Kabuğu
kitaba 8 verdi, inceleme eklemedi.
0 beğen · 0 yorum
Kübra Ç?

Kübra Ç?

@kedilikitapsever

Çünkü sadece masallarda istenmeyen bebekler öksüz kalınca kaderleri düzelir.
ataç ikon Fındık Kabuğu
kitaba 8 verdi, inceleme eklemedi.
1 beğen · 0 yorum
Sinan Ateş

Sinan Ateş

@sinnates

Doğru şeyden başka her şeyimiz vardı, çünkü yanlış yerdeydik.
ataç ikon Cumartesi
kitaba 7 verdi, inceleme eklemedi.
0 beğen · 0 yorum
Sinan Ateş

Sinan Ateş

@sinnates

İlerleme umutlarıyla alay etmek en büyük ahmaklıktır, ruhun yoksul ve zihnin değersiz olduğunu bu sözden daha iyi kanıtlayan bir şey yoktur.
ataç ikon Cumartesi
kitaba 7 verdi, inceleme eklemedi.
3 beğen · 0 yorum
Cumartesi
1970
Sahilde kitabının da yazarı Ian McEwan tarafından kaleme alınan Cumartesi kitabı Roman, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Yapı Kredi Yayınları yayınevinden 1970 yılında 9789750811906 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Cumartesi isimli kitap 270 sayfadan oluşuyor. Cumartesi kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Sahilde
1970
Cumartesi ve Masumiyet ya da Özel İlişki kitaplarının da yazarı Ian McEwan tarafından kaleme alınan Sahilde kitabı Roman, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Turkuvaz yayınevinden 1970 yılında 9786054069026 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Sahilde isimli kitap 152 sayfadan oluşuyor. Sahilde kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Masumiyet ya da Özel İlişki
1970
Cumartesi kitabının da yazarı Ian McEwan tarafından kaleme alınan Masumiyet ya da Özel İlişki kitabı Roman, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Yapı Kredi Yayınları yayınevinden 1970 yılında 9789750821486 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Masumiyet ya da Özel İlişki isimli kitap 232 sayfadan oluşuyor. Masumiyet ya da Özel İlişki kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
İlişkiler
0
Cumartesi kitabının da yazarı Ian McEwan tarafından kaleme alınan İlişkiler kitabı Roman, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Turkuvaz yayınevinden 0 yılında 9786055596453 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan İlişkiler isimli kitap 136 sayfadan oluşuyor. İlişkiler kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Beton Bahçe
2016
Cumartesi kitabının da yazarı Cumartesi ve Sahilde kitaplarının da yazarı Ian McEwan tarafından kaleme alınan Beton Bahçe kitabı Roman, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Sel Yayıncılık yayınevinden 2016 yılında 9789755704388 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Beton Bahçe isimli kitap 129 sayfadan oluşuyor. Beton Bahçe kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Dayanılmaz Aşk
2004
Başrollünde oyuncu Daniel Craig yer aldığı, yönetmenliğini Roger Michell üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor.Dram, türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Dayanılmaz Aşk isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
İyi Evlat
1993
Başrollünde oyuncu David Morse yer aldığı, yönetmenliğini Joseph Ruben üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor.Dram, türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden İyi Evlat isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
The ınnocent
1993
Başrollünde oyuncu Anthony Hopkins yer aldığı, yönetmenliğini John Schlesinger üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Dram, türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden The ınnocent isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
On Chesil Beach
0
Başrollünde oyuncu Carey Mulligan yer aldığı, yönetmenliğini Sam Mendes üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Dram, türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden On Chesil Beach isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
First Love, Last Rites
1997
Başrollünde oyuncu Giovanni Ribisi yer aldığı, yönetmenliğini Jesse Peretz üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Dram, türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden First Love, Last Rites isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Sence kaç puan almalı?
0
0 oy
0