up
ara
Tian Jing

Tian Jing

Repeat I Love You
2011
Başrollünde oyuncu Cecilia Cheung yer aldığı, yönetmenliğini Yuenleung Poon üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Dram, türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Repeat I Love You isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Ao Men feng yun
2014
Başrollünde oyuncu Maria Cordero yer aldığı, yönetmenliğini Jing Wong üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Dram, türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Ao Men feng yun isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Pasifik Savaşı: İsyan
2018
2013 yapımı Pacific Rim filminin devamı niteliğindeki film son yaşanan olayların 10 yıl sonrasından başlıyor. Pasifik Okyanusu'nda durumlar yeniden kötüye gitmeye başlamıştır ve eğitimini bırakıp suç örgütüne katılan Jake'in karşısına, geri dönmek ve kendini kanıtlamak için bir şans çıkmıştır.
The Great Wall
2016
Dünyanın en ihtişamlı yapılarından biri olan Çin Seddi’nin hikayesini fantastik öğelerle kurgulayarak sinema severlerle buluşturmaya hazırlanan film, 2016 yılının en çok beklenen filmlerinden biri. Çin Seddi’nin kuruluş sebebine bambaşka bir bakış açısı getiren film, bugüne kadar tarih derslerimizde Türk ve Moğollara karşı savunma amacıyla inşa edildiğini öğrendiğimiz Çin Seddi’nin aslında yenilmesi zor, güçlü yaratıklara karşı kurulduğunu iddia ediyor.
Sence kaç puan almalı?
0
0 oy
0