up
ara
Alan Moorehead

Alan Moorehead

Buğlem Öner

Buğlem Öner

@buglemoner - Antalya

Benim gibi dizanteri olanlar da vardı, onlara da toprak yemelerini emrettim. Killi toprak biraz olsun bu hastalıkla mücadelede etkili bir ilaçtı.
-yüzbaşı tevfik
ataç ikon Gelibolu
kitaba 10 verdi, inceleme ekledi.
0 beğen · 0 yorum
Gelibolu
1970
Darwin ve Beagle Serüveni kitabının da yazarı Alan Moorehead tarafından kaleme alınan Gelibolu kitabı Tarih, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Doğan Kitap yayınevinden 1970 yılında 9789756770733 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Gelibolu isimli kitap 342 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Ali Cevat Akkoyunlu çevirmiştir. Kitap Asla Unutmak İstemediğimiz Kitaplar listesinde de yeralmaktadır. Gelibolu kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Darwin ve Beagle Serüveni
0
Gelibolu kitabının da yazarı Alan Moorehead tarafından kaleme alınan Darwin ve Beagle Serüveni kitabı Popüler Bilim, Bilim türünde okuyucusu ile buluşuyor. TÜBİTAK Yayınları yayınevinden 0 yılında 9754030529 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Darwin ve Beagle Serüveni isimli kitap 231 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Nermin Arık çevirmiştir. Darwin ve Beagle Serüveni kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Sence kaç puan almalı?
0
0 oy
0