up
ara
Caity Lotz

Caity Lotz

Ölüm Makinesi
2013
Başrollünde oyuncu Toby Stephens yer aldığı, yönetmenliğini Caradog W. James üstlendiği film Bilim Kurgu türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Bilim Kurgu, Gerilim türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Ölüm Makinesi isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Ruh
2012
Başrollünde oyuncu Agnes Bruckner yer aldığı, yönetmenliğini Nicholas McCarthy üstlendiği film gizem, gerilim türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede ,gizem gerilim türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Ruh isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Live at the Foxes Den
2013
Başrollünde oyuncu Bob Gunton yer aldığı, yönetmenliğini Michael Kristoff üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Dram, türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Live at the Foxes Den isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Yılın Savaşı
2013
Başrollünde oyuncu Josh Holloway yer aldığı, yönetmenliğini Benson Lee üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Dram, türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Yılın Savaşı isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
400 Days
2015
Başrollünde oyuncu Dane Cook yer aldığı, yönetmenliğini Matt Osterman üstlendiği film Bilim Kurgu türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Bilim Kurgu, Gerilim türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden 400 Days isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Arrow
2012
Robin Hood'un modern bir versiyonu sayılabilecek dizide zengin bir adam olan Oliver Queen, bir deniz kazasında kaybolur ve 5 yıl sonra bir adada bulunur. Adada geçirdiği yıllardan sonra farklı birine dönüşen Oliver, Green Arrow kimliğine bürünerek günahlarının bedelini ödemek için suçlularla mücadele etmeye karar verir.
Death Valley
2011
Başrollünde oyuncu Bryce Johnson yer aldığı, 2011 yılı yapımı dizi film türünde dizi severleri bekliyor. Beyaz perdede , türlerinde dizilerden hoşlanan izleyicilere hitap eden Death Valley isimli dizi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Legends of Tomorrow
2016
DC Comics çizgi romanlarının sevilen karakterlerini biraraya getiren fantastik dizidir. Arrow ve The Flash dizilerinden de tanıdığımız süper kahramanlar, tüm evreni tehdit eden büyük güce karşı koymak için güçlerini birleştirirler.
Sence kaç puan almalı?
0
0 oy
0