up
ara
Pelin Akil

Pelin Akil

Kızılelma
2014
Başrollünde oyuncu Mesut Yılmaz yer aldığı, yönetmenliğini Osman Sınav üstlendiği film Aksiyon türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Aksiyon, Macera türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Kızılelma isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Su ve Ateş
2013
Birbirine tamamen zıt iki insanın birbirlerine aşık olması ve ateş ve su misali birbirlerini tüketmesi anlatılıyor.
Damat Takımı
2017
Yerli romantik komedi filmi Damat Takımı, liseden beri aralarından su sızmayan 5 yakın arkadaşın başlarından geçen komik olaylar üzerinden ilerliyor. İçlerinden birinin evlenme kararı almasının ardından düğüne 5 gün kala girdikleri bir iddia sonucu hareketli ve eğlenceli olaylar zincirini başlatmış olurlar.
Çember: Oyunu Bozuyorum
2017
Çember: Oyunu Bozuyorum, Star TV’de yayınlanmaya başlayan 6 filmlik polisiye serisinin ilk filmidir. Serinin her filminde farklı ünlü isimler yer alacak ve her seferinde farklı bir olay çözülecek.
Deli Aşk
2017
Maraş dondurmacısı Ekrem, yıllardır aşık olduğu Neşe'ye evlenme teklif etmek için dünyanın en büyük dondurmasını yapar. Ancak Neşe bu teklifini reddeder ve bununla da kalmayıp kendisine başka bir sevgili bulur. Her şeye rağmen Ekrem pes etmeyecek ve Neşe'yi kazanmak için elinden geleni yapacaktır.
Arka Sıradakiler Umut
2011
Başrollünde oyuncu Bülent Emin Yarar yer aldığı, 2011 yılı yapımı dizi film Dram türünde dizi severleri bekliyor. Beyaz perdede Dram, türlerinde dizilerden hoşlanan izleyicilere hitap eden Arka Sıradakiler Umut isimli dizi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Arka Sıradakiler
2007
Başrollünde oyuncu Bülent Emin Yarar yer aldığı, 2007 yılı yapımı dizi film türünde dizi severleri bekliyor. Beyaz perdede , Dram türlerinde dizilerden hoşlanan izleyicilere hitap eden Arka Sıradakiler isimli dizi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Kurt Kanunu
2011
Başrollünde oyuncu İlker Kızmaz yer aldığı, 2011 yılı yapımı dizi film türünde dizi severleri bekliyor. Beyaz perdede , türlerinde dizilerden hoşlanan izleyicilere hitap eden Kurt Kanunu isimli dizi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Aile İşi
2016
Başrollünde oyuncu Mine Kılıç yer aldığı, 2016 yılı yapımı dizi film Aile türünde dizi severleri bekliyor. Beyaz perdede Aile, Komedi türlerinde dizilerden hoşlanan izleyicilere hitap eden Aile İşi isimli dizi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Sence kaç puan almalı?
0
0 oy
0