up
ara
İsmail Yerguz

İsmail Yerguz

ARTniyetler

ARTniyetler

@artniyetler

Çalışıyorsun çünkü yaşamayı bilmiyorsun…
yaşamayı bilseydin çalışmayacaktın.
Hiçbir bilim zahmete değmeyecekti.
Bize nasıl çalışmamız gerektiği öğretildi,
Nasıl yaşanması gerektiği öğretilmedi.
ataç ikon Hazar Sözlüğü (Eril Basım)
kitaba puan vermedi, inceleme eklemedi.
3 beğen · 0 yorum
Nefi Yaşamı-Sanatı-Yapıtları
2014
Tevfik Fikret Yaşamı-Sanatı-Yapıtları ve Okuma Anlama Yorumlama Bir Yaklaşım Denemesi kitaplarının da yazarı İsmail Yerguz tarafından kaleme alınan Nefi Yaşamı-Sanatı-Yapıtları kitabı Roman, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Engin Yayıncılık yayınevinden 2014 yılında 9789753792011 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Nefi Yaşamı-Sanatı-Yapıtları isimli kitap 191 sayfadan oluşuyor. Nefi Yaşamı-Sanatı-Yapıtları kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Tevfik Fikret Yaşamı-Sanatı-Yapıtları
2018
Nefi Yaşamı-Sanatı-Yapıtları ve Okuma Anlama Yorumlama Bir Yaklaşım Denemesi kitaplarının da yazarı İsmail Yerguz tarafından kaleme alınan Tevfik Fikret Yaşamı-Sanatı-Yapıtları kitabı Roman, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Engin Yayıncılık yayınevinden 2018 yılında 9789753792257 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Tevfik Fikret Yaşamı-Sanatı-Yapıtları isimli kitap 312 sayfadan oluşuyor. Tevfik Fikret Yaşamı-Sanatı-Yapıtları kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Okuma Anlama Yorumlama Bir Yaklaşım Denemesi
2016
Nefi Yaşamı-Sanatı-Yapıtları ve Tevfik Fikret Yaşamı-Sanatı-Yapıtları kitaplarının da yazarı İsmail Yerguz tarafından kaleme alınan Okuma Anlama Yorumlama Bir Yaklaşım Denemesi kitabı Edebiyat, Eleştiri türünde okuyucusu ile buluşuyor. Multilingual Yabancı Dil Yayınları yayınevinden 2016 yılında 9789757262848 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Okuma Anlama Yorumlama Bir Yaklaşım Denemesi isimli kitap 167 sayfadan oluşuyor. Okuma Anlama Yorumlama Bir Yaklaşım Denemesi kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Neyzen Tevfik Yaşamı - Sanatı - Yapıtları
1997
Nefi Yaşamı-Sanatı-Yapıtları ve Tevfik Fikret Yaşamı-Sanatı-Yapıtları kitaplarının da yazarı İsmail Yerguz tarafından kaleme alınan Neyzen Tevfik Yaşamı - Sanatı - Yapıtları kitabı Biyografi, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Engin Yayıncılık yayınevinden 1997 yılında 9789753792264 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Neyzen Tevfik Yaşamı - Sanatı - Yapıtları isimli kitap 200 sayfadan oluşuyor. Neyzen Tevfik Yaşamı - Sanatı - Yapıtları kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Hazar Sözlüğü (Eril Basım)
2012
Nefi Yaşamı-Sanatı-Yapıtları kitabının da yazarı İsmail Yerguz tarafından kaleme alınan Hazar Sözlüğü (Eril Basım) kitabı Balkan, Roman (Çeviri) türünde okuyucusu ile buluşuyor. Agate Yayıncılık yayınevinden 2012 yılında 9789759432155 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Hazar Sözlüğü (Eril Basım) isimli kitap 320 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Milorad Paviç çevirmiştir. Hazar Sözlüğü (Eril Basım) kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Sence kaç puan almalı?
0
0 oy
0