up
ara
‹ J. K. Rowling

J. K. Rowling Kitapları

0
Harry Potter ve Ölüm Yadigarları - 7. Kitap kitabının da yazarı J. K. Rowling tarafından kaleme alınan Boş Koltuk kitabı Roman (Çeviri), türünde okuyucusu ile buluşuyor. Doğan Kitap yayınevinden 0 yılında 9786050913866 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Boş Koltuk isimli kitap 592 sayfadan oluşuyor. Kitap Zaman kaybı olan kitaplar listesinde de yeralmaktadır. Boş Koltuk kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
0
Harry Potter ve Ölüm Yadigarları - 7. Kitap kitabının da yazarı J. K. Rowling tarafından kaleme alınan Çağlar Boyu Quidditch kitabı Edebiyat, Bilim Kurgu türünde okuyucusu ile buluşuyor. Yapı Kredi Yayınları yayınevinden 0 yılında 9750804147 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Çağlar Boyu Quidditch isimli kitap 56 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Kutlukhan Kutlu çevirmiştir. Kitap Fantastik Evrenlerin Kapılarını Aralayan En İyi Fantastik Kitaplar listesinde de yeralmaktadır. Çağlar Boyu Quidditch kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
2016
Harry Potter ve Ölüm Yadigarları - 7. Kitap ve Ozan Beedle'ın Hikayeleri kitaplarının da yazarı J. K. Rowling tarafından kaleme alınan Fantastic Beasts and Where to Find Them kitabı Fantastik, Macera türünde okuyucusu ile buluşuyor. Bloomsbury yayınevinden 2016 yılında 9781408803011 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Fantastic Beasts and Where to Find Them isimli kitap 144 sayfadan oluşuyor. Fantastic Beasts and Where to Find Them kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
0
Kötülük Kariyeri kitabının da yazarı Robert Galbraith tarafından kaleme alınan Guguk Kuşu kitabı Roman (Çeviri), Polisiye türünde okuyucusu ile buluşuyor. Pegasus yayınevinden 0 yılında 9786053433620 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Guguk Kuşu isimli kitap 544 sayfadan oluşuyor. Kitap Zaman kaybı olan kitaplar listesinde de yeralmaktadır. Guguk Kuşu kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
2001
Harry Potter ve Ölüm Yadigarları - 7. Kitap kitabının da yazarı J. K. Rowling tarafından kaleme alınan Harry Potter And The Chamber of Secrets kitabı Çocuk, Edebiyat türünde okuyucusu ile buluşuyor. Bloomsbury Publishing yayınevinden 2001 yılında 9780747560722 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Harry Potter And The Chamber of Secrets isimli kitap 512 sayfadan oluşuyor. Kitap Filmi de Çekilen Kitaplar listesinde de yeralmaktadır. Harry Potter And The Chamber of Secrets kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
2016
Harry Potter ve Ölüm Yadigarları - 7. Kitap kitabının da yazarı J. K. Rowling tarafından kaleme alınan Harry Potter and the Cursed Child kitabı Fantastik, Yabancı türünde okuyucusu ile buluşuyor. Scholastic yayınevinden 2016 yılında 9781338099133 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Harry Potter and the Cursed Child isimli kitap 320 sayfadan oluşuyor. Kitap Filmi de Çekilen Kitaplar listesinde de yeralmaktadır. Harry Potter and the Cursed Child kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
2006
Harry Potter ve Ölüm Yadigarları - 7. Kitap kitabının da yazarı J. K. Rowling tarafından kaleme alınan Harry Potter and the Deathly Hallows kitabı Çocuk, Edebiyat türünde okuyucusu ile buluşuyor. Bloomsbury Publishing yayınevinden 2006 yılında 9780747591085 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Harry Potter and the Deathly Hallows isimli kitap 1360 sayfadan oluşuyor. Kitap Filmi de Çekilen Kitaplar listesinde de yeralmaktadır. Harry Potter and the Deathly Hallows kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
2002
Harry Potter ve Ölüm Yadigarları - 7. Kitap kitabının da yazarı J. K. Rowling tarafından kaleme alınan Harry Potter And The Goblet Of Fire kitabı Fantastik, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Scholastic Paperbacks yayınevinden 2002 yılında 9780439139601 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Harry Potter And The Goblet Of Fire isimli kitap 752 sayfadan oluşuyor. Kitap Filmi de Çekilen Kitaplar listesinde de yeralmaktadır. Harry Potter And The Goblet Of Fire kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
2004
Harry Potter ve Ölüm Yadigarları - 7. Kitap ve Ozan Beedle'ın Hikayeleri kitaplarının da yazarı J. K. Rowling tarafından kaleme alınan Harry Potter and the Half kitabı Çocuk, Edebiyat türünde okuyucusu ile buluşuyor. Bloomsbury Publishing yayınevinden 2004 yılında 9780747581529 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Harry Potter and the Half isimli kitap 1008 sayfadan oluşuyor. Kitap Filmi de Çekilen Kitaplar listesinde de yeralmaktadır. Harry Potter and the Half kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
2016
Harry Potter ve Ölüm Yadigarları - 7. Kitap kitabının da yazarı J. K. Rowling tarafından kaleme alınan Harry Potter and the Half-Blood Prince (Book 6) kitabı Roman, Fantastik türünde okuyucusu ile buluşuyor. Scholastic yayınevinden 2016 yılında 9780545582995 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Harry Potter and the Half-Blood Prince (Book 6) isimli kitap 652 sayfadan oluşuyor. Kitap Filmi de Çekilen Kitaplar listesinde de yeralmaktadır. Harry Potter and the Half-Blood Prince (Book 6) kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
2005
Harry Potter ve Ölüm Yadigarları - 7. Kitap ve Ozan Beedle'ın Hikayeleri kitaplarının da yazarı J. K. Rowling tarafından kaleme alınan Harry Potter and the Order of the Phoenix (Book 5) kitabı Fantastik, Çocuk Fantastik türünde okuyucusu ile buluşuyor. Scholastic yayınevinden 2005 yılında 9780545582971 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Harry Potter and the Order of the Phoenix (Book 5) isimli kitap 896 sayfadan oluşuyor. Kitap Filmi de Çekilen Kitaplar listesinde de yeralmaktadır. Harry Potter and the Order of the Phoenix (Book 5) kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
2015
Harry Potter ve Ölüm Yadigarları - 7. Kitap kitabının da yazarı J. K. Rowling tarafından kaleme alınan Harry Potter And The Philosopher's Stone kitabı Fantastik, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Bloomsbury yayınevinden 2015 yılında 9780747558194 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Harry Potter And The Philosopher's Stone isimli kitap 331 sayfadan oluşuyor. Kitap Filmi de Çekilen Kitaplar listesinde de yeralmaktadır. Harry Potter And The Philosopher's Stone kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
2002
Harry Potter ve Ölüm Yadigarları - 7. Kitap ve Ozan Beedle'ın Hikayeleri kitaplarının da yazarı J. K. Rowling tarafından kaleme alınan Harry Potter and the Prisoner of Azkaban (Book 3) kitabı Fantastik, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Scholastic yayınevinden 2002 yılında 9780439136365 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Harry Potter and the Prisoner of Azkaban (Book 3) isimli kitap 448 sayfadan oluşuyor. Kitap Filmi de Çekilen Kitaplar listesinde de yeralmaktadır. Harry Potter and the Prisoner of Azkaban (Book 3) kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
2000
Harry Potter'ın Hogwarts Cadılık ve Büyücülük Okulu'ndaki dördüncü yılında fantastik maceraları devam ediyor. Bu yıl Üçbüyücü Turnuvası'nın gerçekleşecek olması hem Hogwarts öğrencilerini hem de yarışmaya katılmak için gelen diğer büyücülük okullarının öğrencilerini çok heyecanlandırır. Ancak turnuva sırasında beklenmedik olaylar yaşanacaktır.
2005
Lord Voldemort'un hizmetkarı olduğu düşünülen Sirius Black, 12 yıl boyunca hapsedildiği Azkaban kalesinden kaçmayı başarır ve herkesi büyük bir endişe içine sürükler. Harry Potter, fantastik serinin üçüncü kitabı olan Azkaban Tutsağı'nda hem büyük tehlikelerle hem de şaşırtıcı gerçeklerle yüzleşecek.
2000
Yayımlandıktan kısa bir süre sonra çok satan fantastik kitaplar arasına giren ve daha sonra beyazperdeye de aktarılan ünlü fantastik seri Harry Potter'ın ilk kitabıdır. Bu kitapta sıradan bir çocukluk dönemi geçiren Harry, bir baykuş aracılığıyla gelen mektuplarda sıradan biri olmadığını anlar ve hayatının en maceralı yıllarını geçireceği Hogwarts Cadılık ve Büyücülük Okulu'na gitmek üzere yola çıkar.
2015
Harry Potter ve Ölüm Yadigarları - 7. Kitap kitabının da yazarı J. K. Rowling tarafından kaleme alınan Harry Potter ve Felsefe Taşı - Resimli Özel Baskı kitabı Roman (Çeviri), Fantastik türünde okuyucusu ile buluşuyor. Yapı Kredi Yayınları yayınevinden 2015 yılında 9789750834660 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Harry Potter ve Felsefe Taşı - Resimli Özel Baskı isimli kitap 256 sayfadan oluşuyor. Kitap Filmi de Çekilen Kitaplar listesinde de yeralmaktadır. Harry Potter ve Felsefe Taşı - Resimli Özel Baskı kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
2016
Harry Potter and the Cursed Child kitabının da yazarı John Tiffany tarafından kaleme alınan Harry Potter ve Lanetli Çocuk - 8. Kitap kitabı Fantastik, Roman (Çeviri) türünde okuyucusu ile buluşuyor. Yapı Kredi Yayınları yayınevinden 2016 yılında 9789750837609 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Harry Potter ve Lanetli Çocuk - 8. Kitap isimli kitap 360 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Sevin Okyay, Kutlukhan Kutlu çevirmiştir. Kitap Filmi de Çekilen Kitaplar listesinde de yeralmaktadır. Harry Potter ve Lanetli Çocuk - 8. Kitap kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
2004
Ünlü fantastik serinin 6. kitabında Harry Potter ve arkadaşlarının Hogwarts'taki altıncı yıllarında başlarından geçenleri okuyoruz. Harry Potter, bu defa Lord Voldemort'un geçmişiyle ve kara büyüye ilk olarak nasıl başladığıyla ilgili bazı bilgiler edinecek. Bir yandan da bir işler çevirdiğini fark ettiği Draco'nun peşine düşecek.
1970
Çok sevilen fantastik kitapların başında gelen serinin yedinci kitabında Harry, Dumbledore'un verdiği görevi tamamlamak için Voldemort'un Hortkuluklarını bulup yok etmek zorundadır. Okuyucuların tüm seri boyunca merak ettiği sırlar serinin bu son kitabında çözülüyor.
2005
Felsefe Taşı ile başlayan fantastik seri, Sırlar Odası ile devam ediyor. Harry okula dönmek için hazırlanırken bir anda ev cini Dobby ortaya çıkar ve kendisini tehlikeli bir yıl beklediği konusunda uyarır. Sırlar Odası'nın açılmasıyla ortaya çıkan güç Hogwarts'takileri taşa çevirmeye başlar. Harry, odanın sırrını çözmek için kendisini tehlikeye atacaktır.
2003
Zümrüdüanka Yoldaşlığı, çok satan fantastik serinin en kalın kitabı olmasına rağmen bir solukta okunabilecek kadar heyecanlı bir olay örgüsüne sahip. Harry, okuldaki dördüncü senesinde, Sihir Bakanlığı'nın okula müdahale etmesi, ağır dersler ve cezalar, okulun güvenliğini tehdit eden karanlık güçler gibi pek çok sorunla mücadele edecek.
2009
Harry Potter ve Ölüm Yadigarları - 7. Kitap kitabının da yazarı J. K. Rowling tarafından kaleme alınan Ozan Beedle'ın Hikayeleri kitabı Fantastik, Roman türünde okuyucusu ile buluşuyor. Yapı Kredi Yayınları yayınevinden 2009 yılında 9789750815409 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Ozan Beedle'ın Hikayeleri isimli kitap 104 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Sevin Okyay, Kutlukhan Kutlu çevirmiştir. Kitap Harry Potter Serisini Sevenler için Fantastik Kitap Önerileri listesinde de yeralmaktadır. Ozan Beedle'ın Hikayeleri kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
2008
Harry Potter ve Ölüm Yadigarları - 7. Kitap ve Ozan Beedle'ın Hikayeleri kitaplarının da yazarı J. K. Rowling tarafından kaleme alınan The Tales of Beedle the Bard kitabı Roman, Çocuk türünde okuyucusu ile buluşuyor. Bloomsbury yayınevinden 2008 yılında 9780747599876 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan The Tales of Beedle the Bard isimli kitap 109 sayfadan oluşuyor. The Tales of Beedle the Bard kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!