up
ara
‹ Jack Kerouac

Jack Kerouac Kitapları

0
Ve Hipopotamlar Tanklarında Haşlandılar kitabının da yazarı Jack Kerouac tarafından kaleme alınan Beat Kuşağı kitabı Roman, Beat Kuşağı türünde okuyucusu ile buluşuyor. Siren Yayınları yayınevinden 0 yılında 9786055903350 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Beat Kuşağı isimli kitap 120 sayfadan oluşuyor. Beat Kuşağı kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
0
Ve Hipopotamlar Tanklarında Haşlandılar kitabının da yazarı Jack Kerouac tarafından kaleme alınan Big Sur kitabı Roman, Beat Kuşağı türünde okuyucusu ile buluşuyor. Siren Yayınları yayınevinden 0 yılında 9786055903442 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Big Sur isimli kitap 240 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Nevzat Erkmen çevirmiştir. Kitap Yeraltı Edebiyatı Meraklılarının Okuması Gereken En İyi Kitaplar listesinde de yeralmaktadır. Big Sur kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
2015
Ve Hipopotamlar Tanklarında Haşlandılar ve Yolda - Jack Kerouac kitaplarının da yazarı Jack Kerouac tarafından kaleme alınan Deniz Benim Kardeşim kitabı Roman (Çeviri), türünde okuyucusu ile buluşuyor. Siren Yayınları yayınevinden 2015 yılında 9786055903565 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Deniz Benim Kardeşim isimli kitap 168 sayfadan oluşuyor. Kitap Yeraltı Edebiyatı Meraklılarının Okuması Gereken En İyi Kitaplar listesinde de yeralmaktadır. Deniz Benim Kardeşim kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
2016
Ve Hipopotamlar Tanklarında Haşlandılar ve Yolda - Jack Kerouac kitaplarının da yazarı Jack Kerouac tarafından kaleme alınan Gilles Deleuze - Amerikan Edebiyatı kitabı Felsefe, Amerikan Edebiyatı türünde okuyucusu ile buluşuyor. Altıkırkbeş Basın Yayın yayınevinden 2016 yılında 9786059878630 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Gilles Deleuze - Amerikan Edebiyatı isimli kitap 200 sayfadan oluşuyor.Kitabı Türkçe'ye Erden Kosova, Ozan Şahin çevirmiştir. Gilles Deleuze - Amerikan Edebiyatı kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
2016
Ve Hipopotamlar Tanklarında Haşlandılar kitabının da yazarı Jack Kerouac tarafından kaleme alınan Paris'te Satori kitabı Roman (Çeviri), türünde okuyucusu ile buluşuyor. Siren Yayınları yayınevinden 2016 yılında 9786055903602 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Paris'te Satori isimli kitap 112 sayfadan oluşuyor. Kitap Yeraltı Edebiyatı Meraklılarının Okuması Gereken En İyi Kitaplar listesinde de yeralmaktadır. Paris'te Satori kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
2015
Ve Hipopotamlar Tanklarında Haşlandılar ve Yolda - Jack Kerouac kitaplarının da yazarı Jack Kerouac tarafından kaleme alınan Pic kitabı Roman (Çeviri), Kuzey Amerika türünde okuyucusu ile buluşuyor. Parantez Gazetecilik ve Yayıncılık yayınevinden 2015 yılında 9789757939412 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Pic isimli kitap 108 sayfadan oluşuyor.Kitabı Türkçe'ye Zeynep Akkuş çevirmiştir. Pic kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
2018
Eski dostları görmek için çıkılan bir yolculuk, yolculuk sırasında akla gelebilecek her şeyin denenmesi, her yeni deneyim ve karşılaşılan her yeni insanla özgürleşip kendini bulma serüveni... Ve tabii ki yaşamın en muhteşem olayı; aşk! Yazarın kendi yolculuğunda karşılaştığı kişileri birer roman karakterine çevirerek başından geçenleri anlattığı bir aşk romanı.
1970
Yolda - Jack Kerouac kitabının da yazarı Jack Kerouac tarafından kaleme alınan Ve Hipopotamlar Tanklarında Haşlandılar kitabı Roman, Beat Kuşağı türünde okuyucusu ile buluşuyor. Sel Yayıncılık yayınevinden 1970 yılında 9789755704449 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Ve Hipopotamlar Tanklarında Haşlandılar isimli kitap 147 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Dost Körpe çevirmiştir. Kitap İlginç Kitap İsimleri listesinde de yeralmaktadır. Ve Hipopotamlar Tanklarında Haşlandılar kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
0
Ve Hipopotamlar Tanklarında Haşlandılar kitabının da yazarı Jack Kerouac tarafından kaleme alınan Yalnız Gezgin kitabı Beat Kuşağı, Anlatı türünde okuyucusu ile buluşuyor. Ayrıntı Yayınları yayınevinden 0 yılında 9755397658 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Yalnız Gezgin isimli kitap 192 sayfadan oluşuyor. Kitap Başucu Kitaplarım listesinde de yeralmaktadır. Yalnız Gezgin kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
0
Ve Hipopotamlar Tanklarında Haşlandılar kitabının da yazarı Jack Kerouac tarafından kaleme alınan Yeraltı Sakinleri kitabı Roman, Beat Kuşağı türünde okuyucusu ile buluşuyor. Ayrıntı Yayınları yayınevinden 0 yılında 9789755395753 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Yeraltı Sakinleri isimli kitap 160 sayfadan oluşuyor. Kitap Yirminci Yüzyılın En İyi Kitapları listesinde de yeralmaktadır. Yeraltı Sakinleri kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
2008
Ve Hipopotamlar Tanklarında Haşlandılar kitabının da yazarı Jack Kerouac tarafından kaleme alınan Yolda kitabı Aile Hayatı, Aile İlişkileri, Roman (Çeviri) türünde okuyucusu ile buluşuyor. Ayrıntı Yayınları yayınevinden 2008 yılında 9789755395531 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Yolda isimli kitap 496 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Can Kantarcı çevirmiştir. Kitap Filmi de Çekilen Kitaplar listesinde de yeralmaktadır. Yolda kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
0
Gökyüzü geniş, hayat kısa, hayaller sonsuzken yol özgürlüktü. Yol dostluktu, maceraydı; sonsuz olasılığın toplamı, yaşamın kaynağıydı. Yolun sonunda aşk vardı, söz vardı, ses vardı; başlangıçlar hep şen, hep heyecanlıydı. Hızla giden bir arabanın dikiz aynasına yansıyordu hayatın anlamı, öyle bir şey varsa tabii; tan kızıllığında, gecenin bağrında, bir dostun yanı başında. Hareket halinde olan için ölüm yoktu, tasa yoktu; devinim vardı sadece. Yıldızların altında, hızla giden arabaların arka koltuklarında, kaçak atlanan tren vagonlarında, çadırlarda, barakalarda, uzak diyarlarda yaşam vardı ve yaşam kutsaldı. Yüreklerindeki coşkuyu daracık dünyaya sığdıramayanlar, yollarda şahlandı. Nereye olursa... Kıvrak ve neşeli bir caz melodisi gibi, çılgınlıktı hepsi ve tüm gerçekler, hızla giden bir aracın tekerleklerini öpen asfalt misali önlerine seriliverdi. Yaşam yazılacak bir şiirdi ve beklemezdi. Jack Kerouac, Yolda’da kendi hikâyesini anlatıyor: sansürsüz, saf, olduğu gibi. Özgürlüğün, arayışın ve onulmaz bir yaşam hasretinin şarkısı bu yankılanan... Bazı kitaplar edebiyat tarihine damga vurmakla kalmaz, efsaneye dönüşür.
0
Ve Hipopotamlar Tanklarında Haşlandılar kitabının da yazarı Jack Kerouac tarafından kaleme alınan Zen Kaçıkları kitabı Roman, Beat Kuşağı türünde okuyucusu ile buluşuyor. Ayrıntı Yayınları yayınevinden 0 yılında 9789755395579 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Zen Kaçıkları isimli kitap 260 sayfadan oluşuyor. Kitap Yeraltı Edebiyatı Meraklılarının Okuması Gereken En İyi Kitaplar listesinde de yeralmaktadır. Zen Kaçıkları kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!