up
ara
James Boschert

James Boschert

Tapınakçıların Arasında Alamut Fedaisi
2011
Alamut'tan Kahire'ye Fedai kitabının da yazarı Alamut'tan Kahire'ye Fedai ve Kartal Yuvası Alamut kitaplarının da yazarı James Boschert tarafından kaleme alınan Tapınakçıların Arasında Alamut Fedaisi kitabı Tarihi Roman, Öykü (Çeviri) türünde okuyucusu ile buluşuyor. Yurt Kitap Yayın yayınevinden 2011 yılında 9786055290054 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Tapınakçıların Arasında Alamut Fedaisi isimli kitap 472 sayfadan oluşuyor.Kitabı Türkçe'ye Nur Yener çevirmiştir. Tapınakçıların Arasında Alamut Fedaisi kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Alamut'tan Kahire'ye Fedai
2012
Tapınakçıların Arasında Alamut Fedaisi ve Kartal Yuvası Alamut kitaplarının da yazarı James Boschert tarafından kaleme alınan Alamut'tan Kahire'ye Fedai kitabı Tarihi Roman, Öykü (Çeviri) türünde okuyucusu ile buluşuyor. Yurt Kitap Yayın yayınevinden 2012 yılında 9786055290078 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Alamut'tan Kahire'ye Fedai isimli kitap 408 sayfadan oluşuyor.Kitabı Türkçe'ye Nur Yener çevirmiştir. Alamut'tan Kahire'ye Fedai kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Kartal Yuvası Alamut
2011
Tapınakçıların Arasında Alamut Fedaisi kitabının da yazarı James Boschert tarafından kaleme alınan Kartal Yuvası Alamut kitabı Öykü (Çeviri), Tarihi Roman türünde okuyucusu ile buluşuyor. Yurt Kitap Yayın yayınevinden 2011 yılında 9786055290047 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Kartal Yuvası Alamut isimli kitap 576 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Nur Yener çevirmiştir. Kartal Yuvası Alamut kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Yunan Ateşi
2013
Tapınakçıların Arasında Alamut Fedaisi ve Alamut'tan Kahire'ye Fedai kitaplarının da yazarı James Boschert tarafından kaleme alınan Yunan Ateşi kitabı Roman (Çeviri), Tarihi Roman türünde okuyucusu ile buluşuyor. Yurt Kitap Yayın yayınevinden 2013 yılında 9786055290191 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Yunan Ateşi isimli kitap 592 sayfadan oluşuyor.Kitabı Türkçe'ye Nur Yener çevirmiştir. Yunan Ateşi kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Bir Şahin Uçuyor
2015
Tapınakçıların Arasında Alamut Fedaisi ve Alamut'tan Kahire'ye Fedai kitaplarının da yazarı James Boschert tarafından kaleme alınan Bir Şahin Uçuyor kitabı Roman (Çeviri), Tarihi Roman türünde okuyucusu ile buluşuyor. Yurt Kitap Yayın yayınevinden 2015 yılında 9786055290245 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Bir Şahin Uçuyor isimli kitap 504 sayfadan oluşuyor.Kitabı Türkçe'ye Nur Yener çevirmiştir. Bir Şahin Uçuyor kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Sence kaç puan almalı?
0
0 oy
0