up
ara
James Hollis

James Hollis

Quick Walker

Quick Walker

@quickwalker

Hepimiz imkânsız iki hayale tutunuruz; ölümsüzlük ve Büyülü Diğeri.......

Ölümsüzlük fantezisi de Büyülü Diğeri hayali de şimdi-burada ile, bu hayatla bağlantımıza engel olurlar. Eğer Tanrılar bize orta yaş ve ötesine ulaşmayı bahşetmişse, hatırı sayılır acılar görüp geçirmiş olacağımız kadar, kendimizi sorgulayıp yenileme gücünden de nasibimizi almış olacağımız da kesindir. Orta yaş ve ötesini görmüşsek, bilgeliği deneyimleme şansına sahibiz demektir.
ataç ikon Ruhun Kaygan Kumları
kitaba 10 verdi, inceleme eklemedi.
0 beğen · 0 yorum
Satürn'ün Gölgesinde
1970
Ruhun Kaygan Kumları ve Cennet Projesi Büyülü Öteki'nin Arayışında kitaplarının da yazarı James Hollis tarafından kaleme alınan Satürn'ün Gölgesinde kitabı Sosyoloji, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Sistem Yayıncılık yayınevinden 1970 yılında 9789753223621 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Satürn'ün Gölgesinde isimli kitap 184 sayfadan oluşuyor. Satürn'ün Gölgesinde kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Ruhun Kaygan Kumları
0
Satürn'ün Gölgesinde kitabının da yazarı James Hollis tarafından kaleme alınan Ruhun Kaygan Kumları kitabı İnsan ve Toplum, Psikoloji türünde okuyucusu ile buluşuyor. Sistem Yayıncılık yayınevinden 0 yılında 9789753223461 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Ruhun Kaygan Kumları isimli kitap 203 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Seda Toksoy, Çağlayan Erendağ çevirmiştir. Ruhun Kaygan Kumları kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Cennet Projesi Büyülü Öteki'nin Arayışında
2014
Satürn'ün Gölgesinde kitabının da yazarı Satürn'ün Gölgesinde ve Ruhun Kaygan Kumları kitaplarının da yazarı James Hollis tarafından kaleme alınan Cennet Projesi Büyülü Öteki'nin Arayışında kitabı İnsan ve Toplum, Psikoloji türünde okuyucusu ile buluşuyor. Tavanarası Yayıncılık yayınevinden 2014 yılında 9789758616022 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Cennet Projesi Büyülü Öteki'nin Arayışında isimli kitap 192 sayfadan oluşuyor. Cennet Projesi Büyülü Öteki'nin Arayışında kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Sence kaç puan almalı?
0
0 oy
0