up
ara
David Fincher

David Fincher

@

David Leo Fincher (doğum: 28 Ağustos 1962) Akademi Ödülü adayı olmuş sinema filmi ve video klip yönetmenidir. Yedi, Dövüş Kulübü, Panik Odası, Zodiac ve Benjamin Button'un Tuhaf Hikayesi gibi filmlerle tanınır.
David Fincher
ünlüye puan vermedi
0 beğen · 0 yorum
Yedi
1995
Başrollerini Brad Pitt ile Morgan Freeman'ın paylaştığı 1995 yapımı psikolojik gerilim filmi, kendisini yedi ölümcül günahı işleyenleri öldürmeye adamış olan bir seri katilin peşindeki iki dedektifin başından geçenleri anlatıyor.
Beat The Devil
2002
Başrollünde oyuncu Danny Trejo yer aldığı, yönetmenliğini Tony Scott üstlendiği film türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede , türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Beat The Devil isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Hitchcock/Truffaut
2015
Yönetmen olan Alfred Hitchcock ve Francois Truffaut'un buluşmalarını anlatan filmde usta yönetmenlerin sinemaya olan bakış açıları anlatılmaktadır.
Dövüş Kulübü
1999
Jack, uykusuzluk problemi yaşayan sıradan bir sigorta memurudur. Hayatının tekdüzeliğinden kurtulmanın yollarını araken karşısına Tyler Durden çıkar. Toplum kurallarından ve dayatmalardan bıkan ikili hayatlarını değiştirecek olan Dövüş Kulübü'nü kurarlar.
Panik Odası
2002
Başrollünde oyuncu Kristen Stewart yer aldığı, yönetmenliğini David Fincher üstlendiği film Suç türünde izleyicisini bekliyor.Suç, Hırsızlık türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Panik Odası isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
House Of Cards
2013
Francis Underwood, yıllarını Beyaz Saray'da geçirmiş olan bir kongre üyesidir. Tek hedefi ise Başkan olabilmektir. Bunun için zekice bir strateji geliştirir. Francis ve karısı beraber hazırladıkları tehdit, şantaj ve intikam dolu planı uygulamaya geçirirler.
Sence kaç puan almalı?
0
0 oy
0