up
ara
Chuck Russell

Chuck Russell

Dreamscape
1984
Başrollünde oyuncu Max von Sydow yer aldığı, yönetmenliğini Joseph Ruben üstlendiği film Bilim Kurgu türünde izleyicisini bekliyor. Bilim Kurgu, türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Dreamscape isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Elm Sokağında Kabus 3 : Rüya Savaşçıları
1987
Freddy, kurbanlarını rüyalarında avlayıp öldürmeye devam etmektedir. İnsanlar bu kabuslardan kurtulabilmek için umut bağladıkları tek kişi vardır; daha önce Freddy'den kurtulmayı başarmış olan Nancy Thompson.
Maske
1994
Şans eseri bulduğu antika bir maskeyi takmasıyla sıradan bir hayat yaşayan banka memuru Stanley son derece komik ve heyecanlı bir hayata dalar.
Akrep Kral
2002
Başrollünde oyuncu Michael Clarke Duncan yer aldığı, yönetmenliğini Chuck Russell üstlendiği film Aksiyon türünde izleyicisini bekliyor.Aksiyon, Macera türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Akrep Kral isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Kutsanmış Çocuk
2000
Başrollünde oyuncu Ian Holm yer aldığı, yönetmenliğini Chuck Russell üstlendiği film Hastalık türünde izleyicisini bekliyor.Hastalık, Dram türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Kutsanmış Çocuk isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Sence kaç puan almalı?
0
0 oy
0