up
ara
Jay Roach

Jay Roach

Zor Baba
2000
Hemşirelik yapan Greg Focker, uzun zamandır birlikte olduğu Pam'e evlenme teklif eder. Ancak bu evliliğin gerçekleşmesi için öncelikle Pam'in babasının onayını almak zorundadır. Eski bir CIA ajanı olan babası Jack Byrnes ise Greg'in beklediğinden çok daha zor bir adamdır.
Zor Baba ve Dünür
2004
Önceki filmde nişanlısının ailesiyle tanışan Greg Focker, düğün hazırlıklarına başlar. Bu defa sırada iki ailenin tanışması vardır. Yine birbirinden komik ve eğlenceli olaylar izleyiciyi bekliyor.
Avanak Ajan: Altın Kuş
2002
Başrollünde oyuncu Michael Caine yer aldığı, yönetmenliğini Jay Roach üstlendiği film türünde izleyicisini bekliyor., türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Avanak Ajan: Altın Kuş isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Avanak Ajan: Cazibesi Yeter
1999
Başrollünde oyuncu Kevin Durand yer aldığı, yönetmenliğini Jay Roach üstlendiği film türünde izleyicisini bekliyor., türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Avanak Ajan: Cazibesi Yeter isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Oylar Geçerli
2008
Başrollünde oyuncu Kevin Spacey yer aldığı, yönetmenliğini Jay Roach üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor. Dram, türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Oylar Geçerli isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Sence kaç puan almalı?
0
0 oy
0