up
ara
Carlos Saldanha

Carlos Saldanha

Rio
2011
Başrollünde oyuncu yer aldığı, yönetmenliğini Carlos Saldanha üstlendiği film Eğlence türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Eğlence, Serüven türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Rio isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Rio 2
2014
Başrollünde oyuncu Anne Hathaway yer aldığı, yönetmenliğini Carlos Saldanha üstlendiği film Animasyon türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Animasyon, Komedi türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Rio 2 isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Buz Devri
2002
Buzul Çağı'nın başlamasıyla beraber canlıların yaşam mücadelesi de başlar. Büyük hayvan göçünün başladığı sırada birbirinden çok farklı üç hayvanın yolları kesişir. Bir mamut, bir kaplan ve bir rakundan oluşan bu aykırı arkadaş grubunu hem tehlikeli hem de eğlenceli bir macera beklemektedir.
Buz Devri 3: Dinozorların Şafağı
2009
Buz Devri'nin sevilen karakterlerinin buzullar üstüne başlayan maceraları gizemli bir yeraltı dünyasında devam ediyor.
Robotlar
2005
Başrollünde oyuncu yer aldığı, yönetmenliğini Carlos Saldanha üstlendiği film türünde izleyicisini bekliyor., türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Robotlar isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Sence kaç puan almalı?
0
0 oy
0