up
ara
Joe Johnston

Joe Johnston

Jumanji
1995
Başrollünde oyuncu Patricia Clarkson yer aldığı, yönetmenliğini Joe Johnston üstlendiği film Gerilim türünde izleyicisini bekliyor.Gerilim, Fantastik türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Jumanji isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Jurassic Park III
2001
Başrollünde oyuncu William H. Macy yer aldığı, yönetmenliğini Joe Johnston üstlendiği film Bilim türünde izleyicisini bekliyor.Bilim, Orman türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Jurassic Park III isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Hidalgo
2004
Başrollünde oyuncu Viggo Mortensen yer aldığı, yönetmenliğini Joe Johnston üstlendiği film türünde izleyicisini bekliyor., türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Hidalgo isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Ekim Düşü
1999
Başrollünde oyuncu Chris Cooper yer aldığı, yönetmenliğini Joe Johnston üstlendiği film Arkadaşlık türünde izleyicisini bekliyor.Arkadaşlık, Uzay türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Ekim Düşü isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Kaptan Amerika: İlk Yenilmez
2011
Steve Rogers çok cesur ancak ordunun işine yaramayacak kadar zayıf bir askerdir. Gizli bir araştırmada denek olur ve Kaptan Amerika'ya dönüşür. O andan itibaren hayatı tamamen değişecektir.
Sence kaç puan almalı?
0
0 oy
0