up
ara
Timur Bekmambetov

Timur Bekmambetov

Gündüz Nöbeti
2007
Başrollünde oyuncu Konstantin Khabensky yer aldığı, yönetmenliğini Timur Bekmambetov üstlendiği film türünde izleyicisini bekliyor., türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Gündüz Nöbeti isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Gece Nöbeti
2004
Başrollünde oyuncu Konstantin Khabensky yer aldığı, yönetmenliğini Timur Bekmambetov üstlendiği film türünde izleyicisini bekliyor., türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Gece Nöbeti isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
The ırony Of Fate. The Sequel
2007
Başrollünde oyuncu Konstantin Khabensky yer aldığı, yönetmenliğini üstlendiği film türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede , türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden The ırony Of Fate. The Sequel isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Düzenbazlar
2011
Başrollünde oyuncu Milla Jovovich yer aldığı, yönetmenliğini Levan Gabriadze üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Dram, Macera türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Düzenbazlar isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Wanted
2008
Babasının peşinden gitmek isteyen ve kiralık katil olan Wes ve onu eğitenlerin yaşadıkları anlatılır. Film bir romandan esinlenmedir ve Red One dijital kameranın kullanıldığı ilk yapımdır.
Sence kaç puan almalı?
0
0 oy
0