up
ara
Jonathan Liebesman

Jonathan Liebesman

Darkness Falls
2003
Başrollünde oyuncu Emily Browning yer aldığı, yönetmenliğini Jonathan Liebesman üstlendiği film Korku türünde izleyicisini bekliyor.Korku, türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Darkness Falls isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Dünya İstilası: Los Angeles Savaşı
2011
Başrollünde oyuncu Aaron Eckhart yer aldığı, yönetmenliğini Jonathan Liebesman üstlendiği film Bilim Kurgu türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Bilim Kurgu, türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Dünya İstilası: Los Angeles Savaşı isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
The Killing Room
2009
Başrollünde oyuncu Timothy Hutton yer aldığı, yönetmenliğini Jonathan Liebesman üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Dram, türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden The Killing Room isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Titanların Öfkesi
2012
Tanrılar, yıllar önce zalim babaları Kronos'u yenerek yer altına göndermişlerdi. Ancak şimdi Zeus'a karşı birleşen Tanrılar babarıyla iş birliği yaparak Zeus'u tuzağa düşürürler. Zeus'ı kurtarmak ise yarı tanrı oğlu Perseus'a düşer.
Ninja Kaplumbağalar
2014
Shredder ve başında olduğu Foot Clan örgütü, şehre dehşet saçmaya başlamıştır. Yıllardır yer yüzüne çıkmayan ninja kaplumbağalar, Shredder ile savaşmak ve planlarını alt üst etmek için yer yüzüne çıkmaya karar verirler.
The Shannara Chronicles
2016
Dört Toprak tarihi boyunca meydana gelen maceralar, savaş ve kötülük serisi. Dört Toprak'ı kötülüklerden korumak Ellcrys adlı ağacı yaşatmaya bağlıdır. Ağacı yaşatmak için tek umut ise Amberle Elessedil'dir.
Sence kaç puan almalı?
0
0 oy
0