up
ara
‹ Togan Gökbakar

Togan Gökbakar Filmleri

2010
Recep, babaannesini kaybettikten sonra bunalıma girer. Bir yandan bu bunalımdan kurtulmaya çalışırken bir yandan da her gece gördüğü bir kabusla başa çıkmaya çalışmaktadır. Bu sırada uzaktan akrabası olan Zeynep adında bir kız hayatına girer ve beraber daha önce hiç yapmadıkları etkinlikleri yapmaya karar verirler.
2016
Aşık olduğu kızın babasına başarılı olduğunu göstermek isteyen Osman Şaşmaz’ın hikayesi anlatılmaktadır.
2008
Önemli bir iş adamının düşürdüğü cüzdanı bulan Recep İvedik, cüzdanı sahibine vermek için Antalya'ya gider. İş adamı Muhsin Bey, Recep'i ödüllendirmek için otelde kalmasını teklif eder. Teklifi kabul etmeyen Recep, tam otelden ayrılacakken çocukluk aşkı Sibel'i görür. Sibel'i etkilemek için kolları sıvayan Recep'in başından türlü komik olaylar geçer.
2009
Serinin ikinci filmde ilki kadar, kaba saba Recep'in kabalıklarını ve saçmalıklarını izleyeceğiz.
2005
2014
Recep İvedik, mahalledeki çocuklardan oluşan bir futbol takımında antrenördür. Maçların yapıldığı boş arsanın satılacağını duyan Recep, arsayı kendisi satın almak ister, ancak bunun için yeterli parası yoktur. Bu sırada Maldivler'de büyük para ödülü olan bir yarışmadan haberdar olur ve yarışmaya katılmaya karar verir.
2013
Celal ile Ceren 6 yıldır birlikte olmalarına rağmen Celal'in sorumluluklardan kaçması sebebiyle bir türlü evlenemezler. Bir gün Celal, bir arkadaşının bekarlığa veda partisine katılınca ilişkileri farklı bir boyut kazanır.
2006
2018
2019
Yönetmenliğini Togan Gökbakar'ın yaptığı Recep İvedik 6 filminin senaristliğinde ve başrolünde Şahan Gökbakar yer alıyor. Gişe rekorları kıran Recep İvedik serisinin 6. filmi olan Recep İvedik 6 Afrika'da geçiyor. Recep İvedik bu sefer Afrika savanalarında yeni bir maceraya atılıyor.