up
ara
Ersoy Güler

Ersoy Güler

Sağ Salim
2012
Kimsesiz olan kamyon şoförü Salim'in bir cenazeyi Mersin'den Sivas' a ücretsiz olarak taşımayı kabul etmesiyle komik maceralara dalması bir olur.
Sen Sağ Ben Selamet
2016
Cezaevinden tahliye edilmesine iki gün kalan Selamet ile müebbet hapis yiyen Sansar, aynı koğuştan arkadaştır. İkisi birlikte, birbirlerine zincirli olarak cezaevi aracına bindirilir. Bu araç, Selamet'i memleketine bırakacak, Sansar'ı ise başka bir cezaevine nakledecektir. Ancak yolda bir kaza geçirirler ve bir anda serbest kalırlar. Selamet kaçmaktan yana olmasa da Sansar'a bağlı olduğu için onun ısrarıyla kaçmak zorunda kalır. Kazadaki diğer araçtan kaçan bir goril de onlara katılır.
Sağ Salim 2: Sil Baştan
2013
Başrollünde oyuncu Yakup Yavru yer aldığı, yönetmenliğini Ersoy Güler üstlendiği film Macera türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Macera, Yerli Komedi türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Sağ Salim 2: Sil Baştan isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Omuz Omuza
2004
Başrollünde oyuncu Dolunay Soysert yer aldığı, yönetmenliğini Ersoy Güler üstlendiği film türünde izleyicisini bekliyor., türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Omuz Omuza isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Aşk Yeniden
2015
Başrollünde oyuncu Orhan Alkaya yer aldığı, 2015 yılı yapımı dizi film Aşk türünde dizi severleri bekliyor. Beyaz perdede Aşk, Aile türlerinde dizilerden hoşlanan izleyicilere hitap eden Aşk Yeniden isimli dizi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Sihirli Annem
2003
Cem ve Ceren adında iki çocuk babası olan Sadık, karısını kaybettikten sonra Betüş ile evlenir. Kimsesi olmayan Çilek adında küçük bir kızı da evlatlık alarak 5 kişilik sevgi dolu bir aile olurlar. Ancak diğer aile üyelerinin bilmediği bir şey vardır; Betüş ve Çilek, aslında peridir.
Kara İnci
2007
Başrollünde oyuncu Yetkin Dikinciler yer aldığı, 2007 yılı yapımı dizi film türünde dizi severleri bekliyor. Beyaz perdede , türlerinde dizilerden hoşlanan izleyicilere hitap eden Kara İnci isimli dizi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Milyonda Bir
2008
Başrollünde oyuncu Sümer Tilmaç yer aldığı, 2008 yılı yapımı dizi film Dram türünde dizi severleri bekliyor. Beyaz perdede Dram, türlerinde dizilerden hoşlanan izleyicilere hitap eden Milyonda Bir isimli dizi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Teyzanne
2009
Başrollünde oyuncu İnci Türkay yer aldığı, 2009 yılı yapımı dizi film Dram türünde dizi severleri bekliyor. Beyaz perdede Dram, türlerinde dizilerden hoşlanan izleyicilere hitap eden Teyzanne isimli dizi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Sence kaç puan almalı?
0
0 oy
0