up
ara
‹ Harry Sinclair

Harry Sinclair Filmleri

1997
Başrollünde oyuncu Danielle Cormack yer aldığı, yönetmenliğini Harry Sinclair üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor.Dram, türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Üstsüz Kadınlar Hayatlarını Anlatıyor isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
2000
Başrollünde oyuncu Michael Lawrence yer aldığı, yönetmenliğini Harry Sinclair üstlendiği film türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede , türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden The Price Of Milk isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
2003
Frodo ve Sam yüzüğü Kıyamet Dağı'na götürürlerken Gandalf ve Aragorn Sauron'un ordusuna karşı savaşlarını sürdürmekte ve Sauron'un gözünün yüzüğü izlemesini engellemeye çalışmaktadır.
2001
Büyücü, insan, elf, cüce ve hobbitlerden oluşan 9 kişilik bir grup, yüzük kardeşliğini kurarak Sauron'un yüzüğünü ve kendisini yok edip Orta Dünya'yı kurtarmak üzere uzun sürecek olan maceralı yolculuklarına ilk adımı atarlar.