up
ara
Jan Hendrik Wolkers

Jan Hendrik Wolkers

Oegstgeest'e Dönüş
2016
Türk Lokumu kitabının da yazarı Türk Lokumu ve Türk Lokumu kitaplarının da yazarı Jan Hendrik Wolkers tarafından kaleme alınan Oegstgeest'e Dönüş kitabı Roman, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Ayrıntı Yayınları yayınevinden 2016 yılında 9789755396477 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Oegstgeest'e Dönüş isimli kitap 176 sayfadan oluşuyor. Kitap Yeraltı Edebiyatı Meraklılarının Okuması Gereken En İyi Kitaplar listesinde de yeralmaktadır. Oegstgeest'e Dönüş kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Türk Lokumu
2013
Oegstgeest'e Dönüş kitabının da yazarı Oegstgeest'e Dönüş ve Türk Lokumu kitaplarının da yazarı Jan Hendrik Wolkers tarafından kaleme alınan Türk Lokumu kitabı Öykü (Çeviri), Roman (Çeviri) türünde okuyucusu ile buluşuyor. Aylak Kitap yayınevinden 2013 yılında 9786055691868 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Türk Lokumu isimli kitap 168 sayfadan oluşuyor.Kitabı Türkçe'ye Burcu Duman çevirmiştir. Kitap Yeraltı Edebiyatı Meraklılarının Okuması Gereken En İyi Kitaplar listesinde de yeralmaktadır. Türk Lokumu kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Türk Lokumu
2008
Oegstgeest'e Dönüş ve Türk Lokumu kitaplarının da yazarı Jan Hendrik Wolkers tarafından kaleme alınan Türk Lokumu kitabı Aile Hayatı, Aile İlişkileri, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Versus yayınevinden 2008 yılında 9789944989756 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Türk Lokumu isimli kitap 198 sayfadan oluşuyor.Kitabı Türkçe'ye Burcu Duman çevirmiştir. Kitap Yeraltı Edebiyatı Meraklılarının Okuması Gereken En İyi Kitaplar listesinde de yeralmaktadır. Türk Lokumu kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Sence kaç puan almalı?
0
0 oy
0