up
ara
Nicholas Stoller

Nicholas Stoller

Bay Evet
2008
Carl Allen, bir gün hayatını değiştirmek için her şeye evet dedirtmeyi hedefleyen bir yardım programına katılır. Başlarda her şey yolunda gider, hatta hayatı eskisinden daha pozitif ve eğlenceli bir hale gelmiştir. Ancak bir süre sonra her şeye evet demek bazı sorunları da beraberinde getirir.
Leylekler
2016
İnternet mağazasında görevli olan Juinor leylektir ve terfi etmek üzeredir. Bebek yapma makinasını yanlışlıkla çalıştıran Juinor, dünyaya gelen bebeği teslim etmek için yola çıkar ama bir sorunu vardır. Uzun yıllardır bebek teslimi yapmamaktadır ama bu bebeğe bir ev bulmalıdır.
Zoolander 2
2016
Filmde rakip firmaların reklam yüzü olan ikilinin arasındaki rekabet anlatılmaktadır.
Neighbors 2: Sorority Rising
2016
Yeni bir mahalleye taşınan Radner ailesini yeni taşındıkları bu yerde kızlar çetesi beklemektedir ve bu çete oğulları Teddy’e savaş açar.
Kaptan Düşükdon: Destansı İlk Film
2017
George ve Harold adındaki iki yaramaz öğrenci onları bir türlü rahat bırakmayan okul müdürleri Krupp'ı hipnotize ederek kendisini süper kahraman sanmasına neden olurlar. Bu yetmezmiş gibi tüm dünyanın güvenliğini tehdit eden Profesör Paçalıdon'un ortaya çıkması işleri iyice karıştıracaktır.
Sence kaç puan almalı?
0
0 oy
0