up
ara
Marcos Siega

Marcos Siega

Kaos Teorisi
2008
Başrollünde oyuncu Emily Mortimer yer aldığı, yönetmenliğini Marcos Siega üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor.Dram, türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Kaos Teorisi isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Belalı Oyun
2003
Başrollünde oyuncu James Woods yer aldığı, yönetmenliğini Marcos Siega üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor. Dram, türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Belalı Oyun isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Underclassman
2005
Başrollünde oyuncu Kelly Hu yer aldığı, yönetmenliğini Marcos Siega üstlendiği film türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede , türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Underclassman isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Kaos Teorisi
2008
Başrollünde oyuncu Emily Mortimer yer aldığı, yönetmenliğini Marcos Siega üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Dram, türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Kaos Teorisi isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
God friended me
2018
Facebooktan gelen arkadaşlık üzerine hayatı değişen bir ateistin yardıma muhtaç insanlara yardım etmesini konu alıyor.
Dexter
2006
Adli tıp polisi olan Dexter Morgan, gündüzleri, kardeşini seven, sevgilisine sadık, iş arkadaşıyla iyi geçinen son derece sakin bir adam gibi görünürken, geceleri, kanundan kaçmayı başarmış olan suçluları öldüren bir seri katile dönüşür.
Charlie'nin Melekleri
1976
Başrollünde oyuncu Minka Kelly yer aldığı, 1976 yılı yapımı dizi film Macera türünde dizi severleri bekliyor. Beyaz perdede Macera, Aksiyon türlerinde dizilerden hoşlanan izleyicilere hitap eden Charlie'nin Melekleri isimli dizi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Cold Case
2003
Başrollünde oyuncu Kathryn Morris yer aldığı, 2003 yılı yapımı dizi film Dedektif türünde dizi severleri bekliyor. Beyaz perdede Dedektif, Gizem türlerinde dizilerden hoşlanan izleyicilere hitap eden Cold Case isimli dizi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
The Vampire Diaries
2009
Vampirlerin, kurt adamların, cadıların ve daha pek çok doğa üstü varlığın bulunduğu fantastik bir gençlik dizisidir. Anne ve babasını bir trafik kazasında kaybettikten sonra kardeşi ve teyzesiyle yaşamaya başlayan Elena'nın hayatı, vampir olan iki kardeşin kasabaya gelmesiyle değişir.
Sence kaç puan almalı?
0
0 oy
0