up
ara
Ozan Açıktan

Ozan Açıktan

Marlis
2005
Başrollünde oyuncu yer aldığı, yönetmenliğini Ozan Açıktan üstlendiği film türünde izleyicisini bekliyor., türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Marlis isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Sen Kimsin?
2012
Başrollünde oyuncu Toprak Sergen yer aldığı, yönetmenliğini Ozan Açıktan üstlendiği film Komedi türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Komedi, Macera türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Sen Kimsin? isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Silsile
2014
Başrollünde oyuncu Tardu Flordun yer aldığı, yönetmenliğini Ozan Açıktan üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Dram, türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Silsile isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Çok Filim Hareketler Bunlar
2010
Başrollünde oyuncu Yılmaz Erdoğan yer aldığı, yönetmenliğini Ozan Açıktan üstlendiği film Aile türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Aile, Komedi türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Çok Filim Hareketler Bunlar isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Annemin Yarası
2015
Yetimhanede büyüyen bir çocuk olan Salih, bir yola çıkar. Çıktığı yolda karşılaştığı insanların hikayesi ile Salih’in hikayesi anlatılmaktadır.
Sence kaç puan almalı?
0
0 oy
0