up
ara
Kari Skogland

Kari Skogland

Rehine: İntikam Saati
2002
Başrollünde oyuncu Martin Cummins yer aldığı, yönetmenliğini Kari Skogland üstlendiği film türünde izleyicisini bekliyor., türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Rehine: İntikam Saati isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Rehine: İntikam Saati
2002
Başrollünde oyuncu Martin Cummins yer aldığı, yönetmenliğini Kari Skogland üstlendiği film türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede , türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Rehine: İntikam Saati isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
The Stone Angel
2007
Başrollünde oyuncu Kevin Zegers yer aldığı, yönetmenliğini Kari Skogland üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Dram, türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden The Stone Angel isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
50 Ölü Adam
2008
Başrollünde oyuncu Rose McGowan yer aldığı, yönetmenliğini Kari Skogland üstlendiği film türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede , türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden 50 Ölü Adam isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Children Of The Corn 666: Isaac's Return
1999
Başrollünde oyuncu Nancy Allen yer aldığı, yönetmenliğini Kari Skogland üstlendiği film Korku türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Korku, türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Children Of The Corn 666: Isaac's Return isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Fear the Walking Dead
2015
Konusu The Walking Dead adlı dizi ile benzerlik gösterse de ana karakterler ve olayların geçtiği zaman dilimi farklıdır. Bu defa insanların zombiye dönüşmesine sebep olan virüsün nasıl ortaya çıktığını ve yayılmaya başladıktan sonra yaşanan ilk olayları izleyeceğiz.
Sence kaç puan almalı?
0
0 oy
0