up
ara
Dean DeBlois

Dean DeBlois

Ejderhanı Nasıl Eğitirsin
2010
Vikingler ve vahşi ejderhalar efsanevi bir dünyada yaşıyorlar. Yaralı bir ejderha ile bir çocuğun dostluğu çok ilginç bir şekilde başlayacaktır.
Ejderhanı Nasıl Eğitirsin 2
2014
Bir adada Vikingler ve ejderhalar bir araya geleli tam beş yıl olmuştur. Burada gizli bir buz mağarası keşfefilir ve bu mağarada Dragon Rider yaşamaktadır. Bu durum huzurlarının bozulmasına yol açacaktır.
Ejderhanı Nasıl Eğitirsin 3
2018
Başrollünde oyuncu yer aldığı, yönetmenliğini Dean DeBlois üstlendiği film Animasyon türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Animasyon, Aile türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Ejderhanı Nasıl Eğitirsin 3 isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Heima
2007
Başrollünde oyuncu Kjartan Sveinsson yer aldığı, yönetmenliğini Dean DeBlois üstlendiği film Müzik türünde izleyicisini bekliyor.Müzik, Belgesel türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Heima isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
How to Train Your Dragon: The Hidden World
2018
Hicks ejderhalar ile insanlar arasındaki barışı sağlama görevini başarıyla yerine getirmiş ve Vikinglerin ilk ejderha eğitmeni olmuştur. Bu barış süreci Dişsiz'in tükendiğini sandığı kendi soyuna mensup bir ejderhayı keşfetmesiyle önemini yitirir bu yeni ejderha vahşi ve zorludur. Hicks önemli kararklar vermek zorunda kalacaktır türünü ve ejderhaların türünü korumak adına.
Sence kaç puan almalı?
0
0 oy
0