up
ara
Jean Paul Mongin

Jean Paul Mongin

Nemesis

Nemesis

@lacrima - Eskişehir

Her fırça darbesi resme en güzel rengi katmaz, ama bir bütün olarak bakıldığında tuvali daha güzel yapar.
ataç ikon Leibniz: Mümkün Dünyaların En İyisi
kitaba puan vermedi, inceleme eklemedi.
1 beğen · 0 yorum
Profesör Kant'ın En Çılgın Günü
2008
Leibniz: Mümkün Dünyaların En İyisi ve Bilge Sokrates'in Ölümü kitaplarının da yazarı Jean Paul Mongin tarafından kaleme alınan Profesör Kant'ın En Çılgın Günü kitabı Çocuk, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Metis Yayınları yayınevinden 2008 yılında 9789753428149 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Profesör Kant'ın En Çılgın Günü isimli kitap 64 sayfadan oluşuyor. Profesör Kant'ın En Çılgın Günü kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Leibniz: Mümkün Dünyaların En İyisi
0
Profesör Kant'ın En Çılgın Günü kitabının da yazarı Jean Paul Mongin tarafından kaleme alınan Leibniz: Mümkün Dünyaların En İyisi kitabı Çocuk, Felsefe türünde okuyucusu ile buluşuyor. Metis Yayınları yayınevinden 0 yılında 9789753428286 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Leibniz: Mümkün Dünyaların En İyisi isimli kitap 64 sayfadan oluşuyor. Leibniz: Mümkün Dünyaların En İyisi kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Bilge Sokrates'in Ölümü
2015
Profesör Kant'ın En Çılgın Günü kitabının da yazarı Profesör Kant'ın En Çılgın Günü ve Leibniz: Mümkün Dünyaların En İyisi kitaplarının da yazarı Jean Paul Mongin tarafından kaleme alınan Bilge Sokrates'in Ölümü kitabı Çocuk, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Metis Yayınları yayınevinden 2015 yılında 9789753428163 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Bilge Sokrates'in Ölümü isimli kitap 80 sayfadan oluşuyor. Bilge Sokrates'in Ölümü kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Descartes Amca'nın Kötü Cini
0
Profesör Kant'ın En Çılgın Günü kitabının da yazarı Jean Paul Mongin tarafından kaleme alınan Descartes Amca'nın Kötü Cini kitabı Çocuk, Felsefe türünde okuyucusu ile buluşuyor. Metis Yayınları yayınevinden 0 yılında 9789753428156 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Descartes Amca'nın Kötü Cini isimli kitap 64 sayfadan oluşuyor. Descartes Amca'nın Kötü Cini kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Sence kaç puan almalı?
0
0 oy
0