up
ara
Jean Sasson

Jean Sasson

Mayada Saddam Hüseyin Döneminde Bir Kadının Yaşam Mücadelesi
2003
Parçalanmış Ülkede Aşk kitabının da yazarı Parçalanmış Ülkede Aşk ve Sultana kitaplarının da yazarı Jean Sasson tarafından kaleme alınan Mayada Saddam Hüseyin Döneminde Bir Kadının Yaşam Mücadelesi kitabı Roman (Çeviri), Monografi türünde okuyucusu ile buluşuyor. Varlık Yayınları yayınevinden 2003 yılında 9789754342741 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Mayada Saddam Hüseyin Döneminde Bir Kadının Yaşam Mücadelesi isimli kitap 264 sayfadan oluşuyor.Kitabı Türkçe'ye Filiz Nayır Deniztekin çevirmiştir. Mayada Saddam Hüseyin Döneminde Bir Kadının Yaşam Mücadelesi kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Parçalanmış Ülkede Aşk
2010
Mayada Saddam Hüseyin Döneminde Bir Kadının Yaşam Mücadelesi ve Sultana kitaplarının da yazarı Jean Sasson tarafından kaleme alınan Parçalanmış Ülkede Aşk kitabı Roman, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Avesta Yayınları yayınevinden 2010 yılında 9786055585396 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Parçalanmış Ülkede Aşk isimli kitap 384 sayfadan oluşuyor. Parçalanmış Ülkede Aşk kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Sultana
0
Mayada Saddam Hüseyin Döneminde Bir Kadının Yaşam Mücadelesi kitabının da yazarı Jean Sasson tarafından kaleme alınan Sultana kitabı Anlatı, Anı, Hatıra türünde okuyucusu ile buluşuyor. Varlık Yayınları yayınevinden 0 yılında 9789754341225 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Sultana isimli kitap 240 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Hatice Bilimer çevirmiştir. Sultana kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Prenses Sultana'nın Hikayesi
0
Mayada Saddam Hüseyin Döneminde Bir Kadının Yaşam Mücadelesi kitabının da yazarı Jean Sasson tarafından kaleme alınan Prenses Sultana'nın Hikayesi kitabı Roman, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Nemesis Kitap yayınevinden 0 yılında 9786055913083 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Prenses Sultana'nın Hikayesi isimli kitap 246 sayfadan oluşuyor. Prenses Sultana'nın Hikayesi kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Sultana'nın Kızları
1999
Mayada Saddam Hüseyin Döneminde Bir Kadının Yaşam Mücadelesi ve Parçalanmış Ülkede Aşk kitaplarının da yazarı Jean Sasson tarafından kaleme alınan Sultana'nın Kızları kitabı İslam, Anlatı türünde okuyucusu ile buluşuyor. Varlık Yayınları yayınevinden 1999 yılında 9789754341430 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Sultana'nın Kızları isimli kitap 207 sayfadan oluşuyor.Kitabı Türkçe'ye Hatice Bilimer çevirmiştir. Sultana'nın Kızları kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Sence kaç puan almalı?
0
0 oy
0