up
ara
Neil Burger

Neil Burger

The Lucky Ones
2008
Başrollünde oyuncu Tim Robbins yer aldığı, yönetmenliğini Neil Burger üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Dram, türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden The Lucky Ones isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Interview With The Assassin
2002
Başrollünde oyuncu Raymond J. Barry yer aldığı, yönetmenliğini Neil Burger üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Dram, türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Interview With The Assassin isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Frankenstein'ın Gelini
2015
Başrollünde oyuncu yer aldığı, yönetmenliğini Neil Burger üstlendiği film Korku türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Korku, türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Frankenstein'ın Gelini isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Sihirbaz
2006
Aristokrat bir ailenin kızı olan Sophie ile alt sınıftan bir ailenin oğlu Eisenheim çevrelerinden aldıkları tepkiler yüzünden ayrılmak zorunda kalırlar. Yıllar sonra ülkeye sihirbaz olarak geri dönen Eisenheim aşık olduğu kadınla birlikte olabilmek için öğrendiği sihirbazlık yeteneğini sonuna kadar kullanmalıdır.
Limit Yok
2011
Eddie, New York'ta düzensiz bir hayat yaşamakta olan başarısız bir yazardır. Kız arkadaşıyla ayrıldığında eski bir arkadaşı ile karşılaşan Eddie'nin hayatı bu esnadan sonra bambaşka bir hal alacaktır. Arkadaşından almış olduğu bir hap sayesinde, beyninin tüm kapasitesini kullanabilen Eddie, hayata bambaşka bir göz ile bakmaya başlar.
Sence kaç puan almalı?
0
0 oy
0