up
ara
Jean-Christophe Grangé

Jean-Christophe Grangé

Merve Münteha Öz

Merve Münteha Öz

@mervemuntehaoz

Bence her kitabı ayrı bir başyapıt. Her kitabı için uzun uzun araştırma yapmaktan çekinmeyen bir yazar. İlk okuduğum kitabı Siyah Kan' dı ve uyumak yerine kitabı bitirmeye odaklıydım. Her an heyecan dolu bir kitaptı. Ve sonunda yaşadığım şaşkınlığı daha önce hiç bir gerilim romanında yaşamamıştım. Daha sonra Leyleklerin Uçuşu, Ölü Ruhlar Ormanı, Kurtlar İmparatorluğu, Koloni kitaplarını da okudum. Ve her kitabında gerildim, şaşırdım ve yeni bir şeyler öğrendim.
Jean-Christophe Grangé
ünlüye puan vermedi
0 beğen · 0 yorum
Tuğrul

Tuğrul

@fiyodor

bunların filmi nerede filmiiiii
Jean-Christophe Grangé
ünlüye puan vermedi
0 beğen · 0 yorum
Merve

Merve

@simerenya

Ahlaksız davranışlara kendini dizginleyen, içedönük kişilerde rastlanır. Kötülüğü oluşturan ahlaksızlıktan çok ahlaktır.
ataç ikon Ölüler Diyarı
kitaba puan vermedi, inceleme eklemedi.
1 beğen · 0 yorum
Rıza U.

Rıza U.

@rzauludogan

... Artık hiç korkmuyordum. Sadece ezici bir bitkinlik hissi, bir de neredeyse güvenlik duygusu gibi, tuhaf bir sükunet. Kollarıyla bana artık hiç dokunmayacak bir ahtapotun yanı başında ilerler gibiydim.
ataç ikon Leyleklerin Uçuşu
kitaba 7 verdi, inceleme eklemedi.
0 beğen · 0 yorum
Dr.Mavi

Dr.Mavi

@drmavi

Öte yandan semtin seçkinleriyle, danışmanlarla, uzmanlarla da tanışmıştı. Kafasında binlerce proje olan iyimserler. İnsansız hava araçları, kameralar, silah satın almayı tavsiye eden telaşe memurları. Her şeyi yıkıp yerlerine daha pahalı rezidanslar yapmak isteyen radikaller. Fiyatları yükseltin ki, it kopuk takımı kendiliğinden yok olsun...
ataç ikon Kaiken
kitaba 8 verdi, inceleme eklemedi.
0 beğen · 0 yorum
elizabeth taylor.

elizabeth taylor.

@the

Kadınların tek zindanı aşktır. Her zaman duygularının kurbanı olacaklar. Bir asır süren mücadele bu kronik zayıflığa karşı hiçbir şey yapamadı. Kanunları değiştirebilirsin, ama genetik kodu asla değiştiremezsin.
ataç ikon Lontano
kitaba puan vermedi, inceleme eklemedi.
2 beğen · 0 yorum
elizabeth taylor.

elizabeth taylor.

@the

Otuz yıl boyunca İtalya'da Borgia'lar vardı, iç savaş ve terör vardı. Tüm bunlardan Michelangelo, Leonardo da Vinci ve Rönesans çıktı. İsviçre'de, beş yüzyıl boyunca barış ve kardeşlik vardı ve bunun sonucunda ne çıktı? Guguklu Saat!
ataç ikon Lontano
kitaba puan vermedi, inceleme eklemedi.
2 beğen · 1 yorum
Kartaca (@leventmentese)
Bu guzelmis ?
11.07.18 beğen 1 cevap
elizabeth taylor.

elizabeth taylor.

@the

Toplum bizi başka kılığa girmeye zorluyor, insanlar hafta içinde, kravatları ve omuzlarında çantalarıyla işe giderken kılık değiştirirler.
ataç ikon Lontano
kitaba puan vermedi, inceleme eklemedi.
2 beğen · 0 yorum
FEBİHÂ

FEBİHÂ

@kadimcumleivecize

“İsteseniz de istemeseniz de zaman her şeyi silip süpürüyor… ” paylaşım fotoğrafı
“İsteseniz de istemeseniz de zaman her şeyi silip süpürüyor… ”
Birini kendine çok yakın buluyorsan ona biraz zaman tanı. Aslında sana ne kadar uzakta olduğunu mutlaka gösterecektir .

İnsanlar ne kadar zeki olursa olsun, sevdiği kişinin bir sözüne kanacak kadar aptaldır.

*Görmezden gelemeyeceğim bir sözdü, sessizce melankoli ye gömülmek bazen bilerek insanın kendisini alt edilmesine benziyor. Maksim Gorki'nin "Ana" romanında sorguladığı "İnsan içini nasıl temizlemeli" sorusunu yeniden düşünmek lazım, farkında olanlar için elbette...*
Jean-Christophe Grangé
ünlüye puan vermedi, inceleme eklemedi.
3 beğeni · 0 yorum beğen ikon
masmavi

masmavi

@masmavi

 paylaşım fotoğrafı
Jean-Christophe Grangé ile genel kültür vakti...?
Jean-Christophe Grangé
ünlüye puan vermedi, inceleme eklemedi.
5 beğeni · 0 yorum beğen ikon
Karanlık Sokaklar

Karanlık Sokaklar

@karanliksokaklar

Jean Christophe Grange paylaşım fotoğrafı
Jean Christophe Grange
"Kimsenin umudunu kırmayın, belki de sahip olduğu tek şey odur.."
Jean-Christophe Grangé
ünlüye puan vermedi, inceleme eklemedi.
9 beğeni · 1 yorum beğen ikon
Zener'in Laneti 3
2010
Koloni kitabının da yazarı Jean-Christophe Grangé tarafından kaleme alınan Zener'in Laneti 3 kitabı Çizgi Roman, Gerilim türünde okuyucusu ile buluşuyor. Doğan Kitap yayınevinden 2010 yılında 9786051114910 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Zener'in Laneti 3 isimli kitap 48 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Tankut Gökçe çevirmiştir. Zener'in Laneti 3 kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Koloni
2009
Zener'in Laneti 3 kitabının da yazarı Jean-Christophe Grangé tarafından kaleme alınan Koloni kitabı Roman, Çeviri türünde okuyucusu ile buluşuyor. Doğan Kitap yayınevinden 2009 yılında 9786051112909 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Koloni isimli kitap 424 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Tankut Gökçe çevirmiştir. Kitap Filmi Çekilmesi Gereken Kitaplar listesinde de yeralmaktadır. Koloni kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Taş Meclisi
2013
Zener'in Laneti 3 kitabının da yazarı Jean-Christophe Grangé tarafından kaleme alınan Taş Meclisi kitabı Aksiyon, Macera türünde okuyucusu ile buluşuyor. Doğan Kitap yayınevinden 2013 yılında 9789759915193 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Taş Meclisi isimli kitap 416 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Ali Cevat Akkoyunlu çevirmiştir. Kitap Filmi de Çekilen Kitaplar listesinde de yeralmaktadır. Taş Meclisi kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Sisle Gelen Yolcu
2012
Zener'in Laneti 3 kitabının da yazarı Jean-Christophe Grangé tarafından kaleme alınan Sisle Gelen Yolcu kitabı Roman, Polisiye türünde okuyucusu ile buluşuyor. Doğan Kitap yayınevinden 2012 yılında 9786050907148 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Sisle Gelen Yolcu isimli kitap 680 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Tankut Gökçe çevirmiştir. Kitap En İyi Polisiye Romanlar listesinde de yeralmaktadır. Sisle Gelen Yolcu kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Kızıl Nehirler
2002
Farklı cinayetler üzerinde yapılan soruşturmalar iki ayrı karakterdeki polisi birlikte çalışmaya sürüklüyor.
Kurtlar İmparatorluğu
2005
Başrollünde oyuncu Jean Reno yer aldığı, yönetmenliğini Chris Nahon üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor.Dram, Gerilim türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Kurtlar İmparatorluğu isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Vidocq
2001
Başrollünde oyuncu Gérard Depardieu yer aldığı, yönetmenliğini Pitof üstlendiği film türünde izleyicisini bekliyor., türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Vidocq isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Koloni
2013
Başrollünde oyuncu Gérard Depardieu yer aldığı, yönetmenliğini Sylvain White üstlendiği film türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede , türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Koloni isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Tehlikeli Arayış
2011
Başrollünde oyuncu Aurélien Recoing yer aldığı, yönetmenliğini Frédéric Schoendoerffer üstlendiği film türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede , türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Tehlikeli Arayış isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Kızıl Nehirler
2000
Başarılı iki polis, ilginç cinayetlerin ardında yatan bir intikam.
Sence kaç puan almalı?
9.5
2 oy
0