up
ara
Jeff Abbott

Jeff Abbott

mediha

mediha

@daily

Evlat nankörlüğü, yılanın dişinden daha keskindir...
ataç ikon Panik
kitaba 10 verdi, inceleme eklemedi.
3 beğen · 0 yorum
Mustafa Topuz

Mustafa Topuz

@kitaplikfetishi

Kız bir güzellik kraliçesiydi, fakat çirkin ve alaycı bir gülümseme yüzünü lekeliyordu.
ataç ikon Kuşku
kitaba puan vermedi, inceleme eklemedi.
0 beğen · 0 yorum
Güven Bana
1970
Güven Bana (Özel Baskı) kitabının da yazarı Jeff Abbott tarafından kaleme alınan Güven Bana kitabı Roman (Çeviri), türünde okuyucusu ile buluşuyor. Martı Kitabevi yayınevinden 1970 yılında 9786054335923 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Güven Bana isimli kitap 580 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Selim Yeniçeri çevirmiştir. Güven Bana kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Güven Bana (Özel Baskı)
1970
Güven Bana kitabının da yazarı Güven Bana ve Panik kitaplarının da yazarı Jeff Abbott tarafından kaleme alınan Güven Bana (Özel Baskı) kitabı Roman (Çeviri), türünde okuyucusu ile buluşuyor. Martı Kitabevi yayınevinden 1970 yılında 9786053480839 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Güven Bana (Özel Baskı) isimli kitap 512 sayfadan oluşuyor.Kitabı Türkçe'ye Selim Yeniçeri çevirmiştir. Güven Bana (Özel Baskı) kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Panik
0
Güven Bana kitabının da yazarı Jeff Abbott tarafından kaleme alınan Panik kitabı Roman, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Martı Kitabevi yayınevinden 0 yılında 9786055420475 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Panik isimli kitap 472 sayfadan oluşuyor. Panik kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Kuşku
0
Güven Bana kitabının da yazarı Jeff Abbott tarafından kaleme alınan Kuşku kitabı Gerilim, Polisiye türünde okuyucusu ile buluşuyor. Martı Kitabevi yayınevinden 0 yılında 9786053480662 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Kuşku isimli kitap 424 sayfadan oluşuyor. Kitap Filmi de Çekilen Kitaplar listesinde de yeralmaktadır. Kuşku kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Mahzen
0
Güven Bana kitabının da yazarı Jeff Abbott tarafından kaleme alınan Mahzen kitabı Roman, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Martı Kitabevi yayınevinden 0 yılında 9786055872182 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Mahzen isimli kitap 392 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Dilek Çorbacıoğlu çevirmiştir. Mahzen kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Sence kaç puan almalı?
0
0 oy
0