up
ara
Morten Tyldum

Morten Tyldum

Varg Veum - Falne Engler
2008
Başrollünde oyuncu Anna BacheWiig yer aldığı, yönetmenliğini Morten Tyldum üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Dram, türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Varg Veum - Falne Engler isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Buddy
2003
Başrollünde oyuncu Anna BacheWiig yer aldığı, yönetmenliğini Morten Tyldum üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Dram, türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Buddy isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Kafa Avcıları
2011
Başrollünde oyuncu Nikolaj Coster-Waldau yer aldığı, yönetmenliğini Morten Tyldum üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Dram, Suç türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Kafa Avcıları isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Enigma
2014
Matematikçi Alan Turing ordu tarafından görevlendirilip İkinci Dünya Savaşı sırasında Hitler'in kullandığı şifreleme sistemi olan enigma kodunu kırmaya çalışıyor.
Passengers
2016
Avalon adında bir uzay gemisi, 120 yıl sürecek bir yolculuk yaparak, 5,259 kişiyi Homestead adında bir koloni gezegenine götürmek üzere yola çıkar. Yolcular, bu uzun yolculuk süresince özel kapsüllerde uyutulmaktadırlar. Ancak gemide teknik bir arıza yaşanınca, teknisyen Jim Preston ve ona eşlik edecek olan Aurora Dunn'ın kapsülleri açılır. Önlerinde hala 90 yıllık bir yol bulunan ikiliyi gemide zor anlar beklemektedir.
Sence kaç puan almalı?
0
0 oy
0