up
ara
Tim Miller

Tim Miller

The Goon
2010
Başrollünde oyuncu Clancy Brown yer aldığı, yönetmenliğini Tim Miller üstlendiği film türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede , türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden The Goon isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Deadpool
2016
Özel kuvvetlerde çalıştıktan sonra ordudan ayrılan Wade Wilson, Vanessa ile sıradan bir hayat sürdürmektedir. Ancak bir gün kanser olduğunu öğrenince hayatı değişir. İyileşme umuduyla bilimsel bir projeye katılır. Asıl amacı bazı DNA’ları tetiklemek olan bu deneyin sonucunda Wade, üstün yeteneklere sahip bir süper kahramana dönüşür. Böylece, alıştığımız süper kahramanlardan epey farklı olan, garip bir espri anlayışına sahip, umursamaz bir anti kahraman olan Deadpool karakteri ortaya çıkar.
Deadpool 2
2018
Başrollünde oyuncu Ryan Reynolds yer aldığı, yönetmenliğini Tim Miller üstlendiği film Süper Kahraman türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Süper Kahraman, Aksiyon türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Deadpool 2 isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Sence kaç puan almalı?
0
0 oy
0