up
ara
Jennifer L. Armentrout

Jennifer L. Armentrout

Müjde Tekin

Müjde Tekin

@mujdetekin

“Yaşıyor.”
O ses. Vay canına. Derin. Kusursuz. Kültürlü. Çekici.
“Şimdi de gözlerini ayırmadan bana bakıyor. Biraz sinir bozucu. Bir sosyopatın boş bakışlarına benziyor.”
Homurdandım.
“O kim?” diye sordu başka bir ses ve evet, konuşan Harris’ti. “Monitörden kim olduğunu anlayamadım; gözlüklerim de gözümde değil.”
Harris gözlükleri olmadan iki metre ötesini göremezdi.
Yeşil Gözlü’nün bakışları yeniden benimkilerle buluştu ve yüzüne geniş bir gülümseme yayıldı. Lanet olsun. Şu gamzelerden her iki yanağında da birer tane vardı.
“Nerden bileyim? Cesur filmindeki pilice benziyor. Şu kıvır kıvır kızıl saçları olana.”
Ne? Hadi ordan!
“Ama çok güzel mavi gözleri var.”
Ama. Ama? Bunu, bir Disney karakterininkine benzeyen kıvırcık saçlara sahip olduğum gerçeğini telafi ediyormuş gibi söylemişti.
“Lanet olsun,” dedi Harris. Ayak sesleri merdivende yankılandı. “Ivy Morgan olmalı.”
ataç ikon Lanetli
kitaba 10 verdi, inceleme ekledi.
0 beğen · 0 yorum
Müjde Tekin

Müjde Tekin

@mujdetekin

Nefes alırken, burnumda hastanenin temizlik malzemeleri ve hastalık karışımı o acımsı, garip kokusunu duymayı bekledim. Ama onun yerine hiç de buraya ait olmayan temiz, limonsu bir koku çektim içime. Kalbim teklerken başımı sola çevirdim.
Ve aşık oldum.
Hemen, orada, o anda.
Aşık oldum.
ataç ikon Ölene Dek Beraberiz
kitaba 9 verdi, inceleme ekledi.
0 beğen · 0 yorum
Müjde Tekin

Müjde Tekin

@mujdetekin

“Hayır canım, konuşacağız ama biraz bekleyecek. Tabii sen bu arada sinirlenip bana mantıksız davrandığımı söyleyebilirsin ya da ne bileyim bunu neden yaptığımla ilgili dilediğin kadar çılgınca nedenler öne sürebilirsin ama ben bir yere gitmiyorum. Seni bir daha bırakıp gitmemin,” dedi Cole gözleri ateşler saçarak, “hiçbir şekilde imkanı yok.”
ataç ikon Ölene Dek Beraberiz
kitaba 9 verdi, inceleme ekledi.
0 beğen · 0 yorum
Müjde Tekin

Müjde Tekin

@mujdetekin

Deacon ayağa kalkıp, “Seth,” diye fısıldadı. “Sen…öylece ortaya çıkıverdin…”
“Biliyorsun, Apollo’nun ya da diğer tanrıların her istediklerinde öyle rastgele ortaya çıkmaları kadar sinir bozucu bir şey yoktu,” dedim. Gözlerimi üzerlerinde gezdirerek masaya doğru yürüdüm. “Fakat kabul etmem gerekiyor ki bunu yapabilmek müthiş bir şey.”
Marcus gözlerini bana dikmeye devam etti.
Sırıttım. “Evet burada spoiler uyarısında bulunmam gerek. Artık bir tür tanrıyım.” Duraksadım. Öne eğilip ellerimi masanın düz yüzeyine yasladım. “Korkutucu değil mi?”
ataç ikon Titan 3-Mücadele
kitaba puan vermedi, inceleme ekledi.
0 beğen · 0 yorum
Gizem D.

Gizem D.

@gizemd

İki tür sonsuza dek vardı.
İyi-Kötü.
İyi olan sonsuza dek bir yalandı ve bunu erken yaşta öğrenmiştim. O türdeki sonsuza dek, kelimenin hem gerçek hem mecaz anlamıyla alevlerin içinde son buluyordu. Ne kadar sıkı tutunmaya çalışırsan çalış işe yaramıyordu, o türdeki sonsuza dek parmaklarının arasından kayıp gidiyordu.
Kötü türdeki sonsuza dek ise bir hayalet ya da bir gölge gibiydi. Ne olduğu önemli değildi. Her daim arka planda durmaya devam ediyordu
ataç ikon Sonsuzluğun Sonuna Dek
kitaba puan vermedi, inceleme eklemedi.
3 beğen · 0 yorum
Gizem D.

Gizem D.

@gizemd

İnsanlar her haltı söyleyebilir. Ne istiyorlarsa düşünebilirler ama senin nasıl hissettiğine karışamazlar.
ataç ikon Sonsuzluğun Sonuna Dek
kitaba puan vermedi, inceleme eklemedi.
2 beğen · 0 yorum
Titan 3-Mücadele
0
Obsidiyen - Lux Serisi 1. Kitap kitabının da yazarı Jennifer L. Armentrout tarafından kaleme alınan Titan 3-Mücadele kitabı , türünde okuyucusu ile buluşuyor. DEX yayınevinden 0 yılında 9786050946284 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Titan 3-Mücadele isimli kitap 392 sayfadan oluşuyor. Titan 3-Mücadele kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Obsidiyen - Lux Serisi 1. Kitap
2011
Titan 3-Mücadele kitabının da yazarı Jennifer L. Armentrout tarafından kaleme alınan Obsidiyen - Lux Serisi 1. Kitap kitabı Aşk, Roman (Çeviri) türünde okuyucusu ile buluşuyor. Dex Yayınevi yayınevinden 2011 yılında 9786050911909 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Obsidiyen - Lux Serisi 1. Kitap isimli kitap 360 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Bilge N. Zileli Alkım çevirmiştir. Kitap Filmi Çekilmesi Gereken Kitaplar listesinde de yeralmaktadır. Obsidiyen - Lux Serisi 1. Kitap kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Oniks - Lux Serisi 2. Kitap
2012
Titan 3-Mücadele kitabının da yazarı Jennifer L. Armentrout tarafından kaleme alınan Oniks - Lux Serisi 2. Kitap kitabı Roman (Çeviri), Gençlik türünde okuyucusu ile buluşuyor. Dex Yayınevi yayınevinden 2012 yılında 9786050914283 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Oniks - Lux Serisi 2. Kitap isimli kitap 396 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Bilge N. Zileli Alkım çevirmiştir. Kitap Filmi Çekilmesi Gereken Kitaplar listesinde de yeralmaktadır. Oniks - Lux Serisi 2. Kitap kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Melez
0
Titan 3-Mücadele kitabının da yazarı Jennifer L. Armentrout tarafından kaleme alınan Melez kitabı Romantik, Macera türünde okuyucusu ile buluşuyor. Dex Yayınevi yayınevinden 0 yılında 9786050905809 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Melez isimli kitap 340 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Bilge N. Zileli Alkım çevirmiştir. Kitap Seri Kitaplar listesinde de yeralmaktadır. Melez kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Melez Sözleşmeleri 2: Safkan
0
Titan 3-Mücadele kitabının da yazarı Jennifer L. Armentrout tarafından kaleme alınan Melez Sözleşmeleri 2: Safkan kitabı Roman (Çeviri), Mitoloji türünde okuyucusu ile buluşuyor. Dex Yayınevi yayınevinden 0 yılında 9786050908886 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Melez Sözleşmeleri 2: Safkan isimli kitap 412 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Bilge Nihan Zileli Alkım çevirmiştir. Kitap Hiç Unutamayacağım Dediğimiz Kitaplar listesinde de yeralmaktadır. Melez Sözleşmeleri 2: Safkan kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Sence kaç puan almalı?
0
0 oy
0