up
ara
Jeremy Stangroom

Jeremy Stangroom

petunya

petunya

@cerenyildiz43

Bir paradoksla karşılaşmak ne güzeldir. İlerleme kaydedebileceğimize dair bir umuda kapılırız.
ataç ikon Einstein Bulmacası Seti - 2 Kitap Takım
kitaba 10 verdi, inceleme eklemedi.
0 beğen · 0 yorum
petunya

petunya

@cerenyildiz43

Farz edin televizyonunuzu açıyorsunuz ve bakıyorsunuz görüntü yok. Kanalı değiştiriyorsunuz,ama bir değişiklik olmuyor. Tüm büyük kanalları kontrol ediyorsunuz ama bir sonuç alamıyorsunuz.Televizyonunuzda ya da kablolu yayında bir sorun olduğu sonucuna varıyorsunuz.Tüm kanalların aynı anda yayını kesmiş olabileceklerini aklınıza getirmiyorsunuz ve bu tür bir düşünceye kapılmak rasyonel bir davranış gibi gözüküyor.Oysa bu da bir olasılıktır.Hem 14 milyonda bir şansı olan bir biletin piyangoyu kazanmasından daha olasıdır herhalde
ataç ikon Einstein Bulmacası Seti - 2 Kitap Takım
kitaba 10 verdi, inceleme eklemedi.
1 beğen · 0 yorum
Biraz Felsefe Herkese İyi Gelir
1970
Einstein Bulmacası ve Düşündüğünü Sandığın Şeyi Gerçekten Düşünüyor musun? kitaplarının da yazarı Jeremy Stangroom tarafından kaleme alınan Biraz Felsefe Herkese İyi Gelir kitabı Felsefe, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Nemesis Kitap yayınevinden 1970 yılında 9786055913779 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Biraz Felsefe Herkese İyi Gelir isimli kitap 277 sayfadan oluşuyor. Biraz Felsefe Herkese İyi Gelir kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Einstein Bulmacası
0
Biraz Felsefe Herkese İyi Gelir kitabının da yazarı Jeremy Stangroom tarafından kaleme alınan Einstein Bulmacası kitabı Eğlence, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Domingo Yayınevi yayınevinden 0 yılında 9786058898103 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Einstein Bulmacası isimli kitap 144 sayfadan oluşuyor. Einstein Bulmacası kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Düşündüğünü Sandığın Şeyi Gerçekten Düşünüyor musun?
2018
Biraz Felsefe Herkese İyi Gelir ve Einstein Bulmacası kitaplarının da yazarı Jeremy Stangroom tarafından kaleme alınan Düşündüğünü Sandığın Şeyi Gerçekten Düşünüyor musun? kitabı Sosyoloji, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Hitkitap yayınevinden 2018 yılında 9789944198035 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Düşündüğünü Sandığın Şeyi Gerçekten Düşünüyor musun? isimli kitap 183 sayfadan oluşuyor. Düşündüğünü Sandığın Şeyi Gerçekten Düşünüyor musun? kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Einstein Bulmacası 2
0
Biraz Felsefe Herkese İyi Gelir kitabının da yazarı Jeremy Stangroom tarafından kaleme alınan Einstein Bulmacası 2 kitabı Bilim, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Domingo Yayınevi yayınevinden 0 yılında 9786054729258 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Einstein Bulmacası 2 isimli kitap 144 sayfadan oluşuyor. Einstein Bulmacası 2 kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Einstein Bulmacası Seti - 2 Kitap Takım
0
Biraz Felsefe Herkese İyi Gelir kitabının da yazarı Jeremy Stangroom tarafından kaleme alınan Einstein Bulmacası Seti - 2 Kitap Takım kitabı Bilmece, Bulmaca, Bilim türünde okuyucusu ile buluşuyor. Domingo Yayınevi yayınevinden 0 yılında 2789786003945 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Einstein Bulmacası Seti - 2 Kitap Takım isimli kitap 288 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Murat Sağlam çevirmiştir. Einstein Bulmacası Seti - 2 Kitap Takım kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Sence kaç puan almalı?
0
0 oy
0