up
ara
‹ Jerome David Salinger

Jerome David Salinger Kitapları

2000
Dokuz Öykü kitabının da yazarı Jerome David Salinger tarafından kaleme alınan Yükseltin Tavan Kirişini Ustalar kitabı Roman, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Yapı Kredi Yayınları yayınevinden 2000 yılında 9789753633185 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Yükseltin Tavan Kirişini Ustalar isimli kitap 150 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Coşkun Yerli, Sevin Okyay çevirmiştir. Yükseltin Tavan Kirişini Ustalar kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
1970
Yükseltin Tavan Kirişini Ustalar kitabının da yazarı Jerome David Salinger tarafından kaleme alınan Dokuz Öykü kitabı Öykü (Çeviri), türünde okuyucusu ile buluşuyor. Yapı Kredi Yayınları yayınevinden 1970 yılında 9789753630481 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Dokuz Öykü isimli kitap 168 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Coşkun Yerli çevirmiştir. Kitap Okuduğum En Güzel Kitap listesinde de yeralmaktadır. Dokuz Öykü kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
2006
Okuldan atılan Holden Caulfield evden kaçma planları yapmaktadır. Kitapta Holden’in üç gün boyunca yaşadıkları anlatılmaktadır. Ailesi ve arkadaşları ile sorunlar yaşayan Holden kız kardeşi ile birlikte bazı sorunların üstesinden gelmeye çalışacaktır.
Yükseltin Tavan Kirişini Ustalar kitabının da yazarı Jerome David Salinger tarafından kaleme alınan Franny ve Zooey kitabı Roman, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Yapı Kredi Yayınları yayınevinden 0 yılında 9789753631204 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Franny ve Zooey isimli kitap 134 sayfadan oluşuyor. Kitap Zihin Açıcı Kitaplar listesinde de yeralmaktadır. Franny ve Zooey kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
2018
Yükseltin Tavan Kirişini Ustalar ve Dokuz Öykü kitaplarının da yazarı Jerome David Salinger tarafından kaleme alınan Üç Öykü kitabı Öykü (Çeviri), türünde okuyucusu ile buluşuyor. Eser Sahibinin Kendi Yayını yayınevinden 2018 yılında isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Üç Öykü isimli kitap 40 sayfadan oluşuyor.Kitabı Türkçe'ye Eren İnan Canpolat çevirmiştir. Üç Öykü kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Yükseltin Tavan Kirişini Ustalar kitabının da yazarı Jerome David Salinger tarafından kaleme alınan The Catcher in the Rye kitabı Roman, Referans ve Kaynak türünde okuyucusu ile buluşuyor. NCP Yayıncılık - İngilizce Klasikler yayınevinden 0 yılında 9780241950432 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan The Catcher in the Rye isimli kitap 192 sayfadan oluşuyor. Kitap Okuduğum En Güzel Kitap listesinde de yeralmaktadır. The Catcher in the Rye kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Yükseltin Tavan Kirişini Ustalar kitabının da yazarı Jerome David Salinger tarafından kaleme alınan Gönülçelen kitabı Roman, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Can Yayınları yayınevinden 0 yılında isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Gönülçelen isimli kitap 229 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Adnan Berk çevirmiştir. Gönülçelen kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
1989
Yükseltin Tavan Kirişini Ustalar ve Dokuz Öykü kitaplarının da yazarı Jerome David Salinger tarafından kaleme alınan Titrek Bacanak kitabı Roman (Çeviri), türünde okuyucusu ile buluşuyor. Metis Yayınları yayınevinden 1989 yılında 9789757650171 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Titrek Bacanak isimli kitap 104 sayfadan oluşuyor.Kitabı Türkçe'ye Müfide Pekin çevirmiştir. Titrek Bacanak kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!