up
ara
Brad Peyton

Brad Peyton

Kediler ve Köpekler Kitty Galore'un İntikamı
2010
Başrollünde oyuncu Wallace Shawn yer aldığı, yönetmenliğini Brad Peyton üstlendiği film Komedi türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Komedi, Aile türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Kediler ve Köpekler Kitty Galore'un İntikamı isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
San Andreas Fayı
2015
Başrollünde oyuncu Ioan Gruffudd yer aldığı, yönetmenliğini Brad Peyton üstlendiği film Macera türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Macera, Aksiyon türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden San Andreas Fayı isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Incarnate
2015
Bir kaza sonucu yürüyemeyen Dr. Seth, özel bir yeteneğe sahiptir. Bu yetenek sayesinde ruhları şeytan tarafından ele geçirilen insanları zihin yoluyla şeytandan kurtarmaktadır. Şimdi ise küçük bir çocuğa yardım etmeye başlayan doktor çocuğun zihninde eşi ve çocuğunun ölümüne sebep olan şeytan vardır. Şeytanın küçük çocuğu öldürmemesi için elinden geleni yapmaya başlar.
Rampage: Büyük Yıkım
2018
Ayni isimli bir video oyunundan uyarlanan film, genetiği değiştirilerek canavara dönüştürülmüş olan hayvanları eski haline getirmek ve dünyayı kurtarmak isteyen primatolog Davis Okoye'nin ve ona yardım eden bir genetik bilimcinin büyük mücadelesini konu ediniyor.
Sence kaç puan almalı?
0
0 oy
0