up
ara
Pablo Larrain

Pablo Larrain

Morg Görevlisi
2010
Başrollünde oyuncu Alfredo Castro yer aldığı, yönetmenliğini Pablo Larrain üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Dram, türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Morg Görevlisi isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Tony Manero
2008
Başrollünde oyuncu Hector Morales yer aldığı, yönetmenliğini Pablo Larrain üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Dram, türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Tony Manero isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
El Club
2015
Rahiplikten sonra inzivaya çekilen dört rahip ve onların başında duran bir rahibe. Geçmişlerinde yaptıkları hatalar yıllar sonra gün yüzüne çıkmaya başlar. Tüm rahipler endişeli bir bekleyişe girer.
Jackie
2016
20 Ocak 2017'de vizyona giren film, 1963 John F. Kennedy suikastinin ardından eşi Jacqueline Kennedy'nin yaşadığı zor sürece odaklanıyor. Jacqueline Kennedy (Jackie), tüm halkın gözü onun üstündeyken bir yandan kocasının tarihi mirasına sahip çıkmak, bir yandan çocuklarını koruyup kollamak, bir yandan da zorluklara karşı göğüs gerip güçlü bir duruş sergilemek zorunda kalır.
Neruda
2016
Neruda, Nobel ödüllü Şilili yazar ve şair Pablo Neruda'nın hayat hikayesinden beyazperdeye uyarlanmıştır. 1940'lı yıllarda Şili Komünist Partisi'nin destekçilerinden olan Neruda, komünist faaliyetlerin yasaklanmasının ardından ülkede kaçak haline gelir. Film, bir yandan arama ekibinin başındaki Oscar Peluchonneau ile kaçak durumundaki Pablo Neruda'nın arasındaki kovalamacayı ele alırken bir yandan da dönemin siyasi olaylarına ışık tutuyor.
Sence kaç puan almalı?
0
0 oy
0