up
ara
Jo Nesbo

Jo Nesbo

Tam Bağımsız Proton

Tam Bağımsız Proton

@tambagimsizproton

Nemesis
İntikam. İlkel mi ? Kesinlikle hayır. İntikam düşünen adamın refleksidir; şimdiye kadar hiçbir hayvanın ulaşmaya başaramadığı bir evrim düzeyini gerektiren, karmaşık bir eylem ve tutarlılık karışımıdır. Evrimsel açıdan konuşursak, intikam alma pratiği öyle verimli oldu ki sadece en intikamcılarımız sağ kalmayı başarabildiler. İntikam ya da ölüm. Kovboy filmi ismi gibi geliyor değil mi ama unutma ki hukuk devletini misilleme mantığı yarattı. Göze göz vaadi, günahkârların cehennemde yanacağı veya en azından darağacında sallanacağı vaadi. İntikam uygarlığın temelidir Harry.
ataç ikon Nemesis
kitaba puan vermedi, inceleme eklemedi.
0 beğen · 0 yorum
Mert Mercimekci

Mert Mercimekci

@mertmercimekci798

Elleri ve ayakları yeterince hızlıysa burada herkesin Tanrı olma şansı vardır.
ataç ikon Hamamböcekleri
kitaba 4 verdi, inceleme ekledi.
0 beğen · 0 yorum
Mert Mercimekci

Mert Mercimekci

@mertmercimekci798

Bana soracak olursan sadece büyümek için büyümek, kanser hücresi mantığıdır.
ataç ikon Hamamböcekleri
kitaba 4 verdi, inceleme ekledi.
2 beğen · 0 yorum
mediha

mediha

@daily

Ufacık bir özgürlüğün bile hayata bakışını nasıl değiştirebileceğini bilemezsin.
ataç ikon Yarasa
kitaba puan vermedi, inceleme eklemedi.
1 beğen · 0 yorum
mediha

mediha

@daily

Bazen çözümü bir teleskopla aradığımı ama aradığım şeyin mercekteki bir leke kadar yakın olduğunu hissediyorum.
ataç ikon Yarasa
kitaba puan vermedi, inceleme eklemedi.
1 beğen · 0 yorum
mediha

mediha

@daily

İnsan doğası balta girmemiş kocaman bir orman gibidir ve kimse onu tam anlamıyla çözemez.
ataç ikon Yarasa
kitaba puan vermedi, inceleme eklemedi.
1 beğen · 0 yorum
Nemesis
0
Şeytan Yıldızı kitabının da yazarı Jo Nesbo tarafından kaleme alınan Nemesis kitabı Gizem, Roman türünde okuyucusu ile buluşuyor. Doğan Kitap yayınevinden 0 yılında 9786050912333 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Nemesis isimli kitap 516 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Dost Körpe çevirmiştir. Kitap En İyi Polisiye Romanlar listesinde de yeralmaktadır. Nemesis kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Şeytan Yıldızı
2014
Nemesis kitabının da yazarı Jo Nesbo tarafından kaleme alınan Şeytan Yıldızı kitabı Polisiye, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Doğan Kitap yayınevinden 2014 yılında 9786050919943 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Şeytan Yıldızı isimli kitap 472 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Taciser Ulaş Belge, Burçak Gürün Muraben çevirmiştir. Şeytan Yıldızı kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Kızılgerdan
2010
Nemesis kitabının da yazarı Jo Nesbo tarafından kaleme alınan Kızılgerdan kitabı Polisiye, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Koridor Yayıncılık yayınevinden 2010 yılında 9786054188383 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Kızılgerdan isimli kitap 535 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Rabia Taş çevirmiştir. Kitap Okunası ve Tavsiye Edilesi Kitaplar listesinde de yeralmaktadır. Kızılgerdan kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Kurtarıcı
2015
Nemesis kitabının da yazarı Jo Nesbo tarafından kaleme alınan Kurtarıcı kitabı Roman (Çeviri), Polisiye türünde okuyucusu ile buluşuyor. Doğan Kitap yayınevinden 2015 yılında 9786050924046 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Kurtarıcı isimli kitap 528 sayfadan oluşuyor. Kurtarıcı kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Yarasa
2016
Nemesis kitabının da yazarı Jo Nesbo tarafından kaleme alınan Yarasa kitabı , türünde okuyucusu ile buluşuyor. Doğan Kitap yayınevinden 2016 yılında 9786050937077 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Yarasa isimli kitap 392 sayfadan oluşuyor. Yarasa kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Kardan Adam
2017
Jo Nesbo'nun romanından uyarlanan gerilim filmi The Snowman, 17 Kasım 2017'de Türkiye'de vizyona girdi. Filmde, yılın ilk karıyla birlikte başlayan seri cinayetleri çözmeye çalışan bir dedektifin yaşadığı gerilim dolu anları izliyoruz.
Sence kaç puan almalı?
0
0 oy
0