up
ara
Jodi Picoult

Jodi Picoult

Gamze

Gamze

@gamzegmz

Kız Kardeşim İçin
"istedikten sonra birinden kaçınmak o kadar da zor değildir. Sen bunu herkesten daha iyi bilirsin "
ataç ikon Kız Kardeşim İçin
kitaba puan vermedi, inceleme eklemedi.
2 beğen · 0 yorum
Eduşka

Eduşka

@edaa

Desteğin olduğu yerde hüzün olmaz.
ataç ikon Ayrılık Vakti
kitaba 8 verdi, inceleme eklemedi.
1 beğen · 0 yorum
Eduşka

Eduşka

@edaa

Sır saklamak her zaman yalan söylemek anlamına gelmez. Bazen sevdiğin insanı korumanın tek yolu budur.
ataç ikon Ayrılık Vakti
kitaba 8 verdi, inceleme eklemedi.
2 beğen · 0 yorum
Eduşka

Eduşka

@edaa

Bence hüzün cidden kötü bir öksürük gibi. Asla geçmiyor.
Sf. 199
ataç ikon Ayrılık Vakti
kitaba 8 verdi, inceleme eklemedi.
0 beğen · 0 yorum
Meryem Poslu

Meryem Poslu

@meryemposlu

"Ne istediğimi bilmek mi istiyorsun? Bir kobay olmaktan bıktım artık. Kimsenin bana bu konuda ne hissettiğimi sormamasından bıktım. Bu beni hasta ediyor, ama bu aile için hiçbir zaman yeterince hasta olmuyorum."
ataç ikon Kız Kardeşim İçin
kitaba 10 verdi, inceleme eklemedi.
0 beğen · 0 yorum
Meryem Poslu

Meryem Poslu

@meryemposlu

Bazen herkes için daha iyi olacağına kendimizi inandırarak yaptığımız şeyler vardır. Kendimize bunun yapılması gereken doğru şey olduğunu, fedakarca bir davranış olduğunu söyleriz. Bu, gerçeği itiraf etmekten çok daha kolaydır.
ataç ikon Kız Kardeşim İçin
kitaba 10 verdi, inceleme eklemedi.
0 beğen · 0 yorum
Anlaşma
1970
Bir Daha Bak kitabının da yazarı Jodi Picoult tarafından kaleme alınan Anlaşma kitabı Roman (Çeviri), Aşk türünde okuyucusu ile buluşuyor. April Yayıncılık yayınevinden 1970 yılında 9789756006993 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Anlaşma isimli kitap 528 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Cihat Taşçıoğlu çevirmiştir. Anlaşma kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Bir Daha Bak
2014
Anlaşma ve Abra Kadabra kitaplarının da yazarı Jodi Picoult tarafından kaleme alınan Bir Daha Bak kitabı Edebiyat, Roman türünde okuyucusu ile buluşuyor. April Yayıncılık yayınevinden 2014 yılında 9789756006658 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Bir Daha Bak isimli kitap 495 sayfadan oluşuyor. Bir Daha Bak kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Abra Kadabra
0
Anlaşma kitabının da yazarı Jodi Picoult tarafından kaleme alınan Abra Kadabra kitabı Edebiyat, Roman türünde okuyucusu ile buluşuyor. April Yayıncılık yayınevinden 0 yılında 9789756006535 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Abra Kadabra isimli kitap 495 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Serkan Göktaş çevirmiştir. Abra Kadabra kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Yapboz
2008
Anlaşma kitabının da yazarı Jodi Picoult tarafından kaleme alınan Yapboz kitabı Edebiyat, Roman (Çeviri) türünde okuyucusu ile buluşuyor. April Yayıncılık yayınevinden 2008 yılında 9789756006313 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Yapboz isimli kitap 455 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Ergin Kaptan çevirmiştir. Yapboz kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Eve Dönüş Şarkısı
2014
Anlaşma kitabının da yazarı Jodi Picoult tarafından kaleme alınan Eve Dönüş Şarkısı kitabı İngiliz - İrlanda, Roman (Çeviri) türünde okuyucusu ile buluşuyor. April Yayıncılık yayınevinden 2014 yılında 9786055162207 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Eve Dönüş Şarkısı isimli kitap 488 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Dilek Berilgen Cenkciler çevirmiştir. Eve Dönüş Şarkısı kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Sence kaç puan almalı?
0
0 oy
0