up
ara
Joey Goebel

Joey Goebel

Anysia

Anysia

@anysia

''Özlenmiyorsun.Eğer Dünya'daki tek bir zihin tarafından bile düşünülmüyorsan,gerçekten var mısın?''
ataç ikon Vincent Spinetti'nin Tuhaf Kariyeri
kitaba puan vermedi, inceleme eklemedi.
0 beğen · 0 yorum
Siyah Gece

Siyah Gece

@siyahgece0

Güneş sadece sıradan bir yıldız, onu özel yapan bizleriz. Güneşe acıyorum.
Ben kokainman değilim.
Benim beynim doğduğum andan itibaren yanmış, uyuşturucudan değil, tanıştığım tüm insanlar yüzünden. … Benim gibi biri için hayat, başkalarının göz yuvarlarının çaldığı şeyleri geri almaya çalışmaktır. Hepimizin ümit edebileceği en büyük ideal ise, dünyayı, kör bir adamın rüyasında gördüğü gibi görebilmektir. (s. 188/189)
ataç ikon Anormaller
kitaba 10 verdi, inceleme ekledi.
1 beğen · 0 yorum
Commonwealth
2010
Vincent Spinetti'nin Tuhaf Kariyeri ve Anormaller kitaplarının da yazarı Joey Goebel tarafından kaleme alınan Commonwealth kitabı Roman, türünde okuyucusu ile buluşuyor. İthaki Yayınları yayınevinden 2010 yılında 9786053752295 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Commonwealth isimli kitap 576 sayfadan oluşuyor. Commonwealth kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Vincent Spinetti'nin Tuhaf Kariyeri
0
Commonwealth kitabının da yazarı Joey Goebel tarafından kaleme alınan Vincent Spinetti'nin Tuhaf Kariyeri kitabı Roman, türünde okuyucusu ile buluşuyor. İthaki Yayınları yayınevinden 0 yılında 9786053751243 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Vincent Spinetti'nin Tuhaf Kariyeri isimli kitap 365 sayfadan oluşuyor. Vincent Spinetti'nin Tuhaf Kariyeri kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Anormaller
0
Commonwealth kitabının da yazarı Joey Goebel tarafından kaleme alınan Anormaller kitabı Roman, türünde okuyucusu ile buluşuyor. İthaki Yayınları yayınevinden 0 yılında 9786053751625 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Anormaller isimli kitap 190 sayfadan oluşuyor. Anormaller kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Sence kaç puan almalı?
0
0 oy
0