up
ara
Coky Giedroyc

Coky Giedroyc

Stella Does Tricks
1996
Başrollünde oyuncu Andy Serkis yer aldığı, yönetmenliğini Coky Giedroyc üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Dram, türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Stella Does Tricks isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Kadın Sohbetleri
1999
Başrollünde oyuncu Helena Bonham Carter yer aldığı, yönetmenliğini Coky Giedroyc üstlendiği film türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede , türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Kadın Sohbetleri isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Uğultulu Tepeler - 2009
2009
Başrollünde oyuncu Tom Hardy yer aldığı, yönetmenliğini Coky Giedroyc üstlendiği film Kitap Uyarlaması türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Kitap Uyarlaması, Uyarlama türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Uğultulu Tepeler - 2009 isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Sherlock
2010
Sherlock, 21. Yüzyılda Londra'da suçla mücadele eden ve karmaşık suçları çözerken kullandığı zekice yöntemler ile kurduğu neden-sonuç ilişkileri sayesinde diğer meslektaşlarından çok daha ünlü bir dedektif haline gelen Sherlock Holmes ve asistanı Dr. Watson'ın maceralarının modern uyarlamasıdır.
What Remains
2013
Başrollünde oyuncu Steven Mackintosh yer aldığı, 2013 yılı yapımı dizi film Dram türünde dizi severleri bekliyor. Beyaz perdede Dram, türlerinde dizilerden hoşlanan izleyicilere hitap eden What Remains isimli dizi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Gypsy
2017
Bir psikolog (Jean Holloway), hastalarının çevresindeki insanlarla samimi ve tehlikeli ilişkiler geliştirmesine ve sonrasında yaşanan esrarengiz olaylara tanık olacak .
Sence kaç puan almalı?
0
0 oy
0