up
ara
John Flanagan

John Flanagan

esra

esra

@esrap107

Gölgelerin Efendisi 2 - Yanan Köprü
Bir şeyin nedenini bulamıyorsan,işin olası sonucuna bak.Bu işten kim kârlı çıkacak,kendi kendine sor.
0 beğen · 0 yorum
Eduşka

Eduşka

@edaa

Düşmanının ne yaptığını bilmek , onun bir şey yaptığını bilmek kadar önemlidir.
ataç ikon Gölgelerin Efendisi 2 - Yanan Köprü
kitaba 6 verdi, inceleme eklemedi.
1 beğen · 0 yorum
Eduşka

Eduşka

@edaa

Bir kişi aldatabilir .İki kişi komplo kurabilir. Üç ise güvendiğim sayıdır.
ataç ikon Gölgelerin Efendisi 2 - Yanan Köprü
kitaba 6 verdi, inceleme eklemedi.
1 beğen · 0 yorum
Eduşka

Eduşka

@edaa

Heyecan, korkunç bir şey . İnsanı öyle bir dondurur ki ,düşünemez ,yemek yiyemez ,konuşamazsın.
ataç ikon Gölgelerin Efendisi 1 - Gorlan Harabeler...
kitaba 6 verdi, inceleme eklemedi.
3 beğen · 0 yorum
Gölgelerin Efendisi 2 - Yanan Köprü
1970
Gölgelerin Efendisi 4 - Skandiya'yı Kurtarmak kitabının da yazarı John Flanagan tarafından kaleme alınan Gölgelerin Efendisi 2 - Yanan Köprü kitabı Çocuk, Çocuk Fantastik türünde okuyucusu ile buluşuyor. Beyaz Balina Yayınları yayınevinden 1970 yılında 9789759994532 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Gölgelerin Efendisi 2 - Yanan Köprü isimli kitap 277 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Selcen Yüksel Arvas çevirmiştir. Gölgelerin Efendisi 2 - Yanan Köprü kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Gölgelerin Efendisi 4 - Skandiya'yı Kurtarmak
1970
Gölgelerin Efendisi 2 - Yanan Köprü kitabının da yazarı John Flanagan tarafından kaleme alınan Gölgelerin Efendisi 4 - Skandiya'yı Kurtarmak kitabı Çocuk, Gençlik türünde okuyucusu ile buluşuyor. Beyaz Balina Yayınları yayınevinden 1970 yılında 9789759994891 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Gölgelerin Efendisi 4 - Skandiya'yı Kurtarmak isimli kitap 340 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Çağdaş Özkan çevirmiştir. Gölgelerin Efendisi 4 - Skandiya'yı Kurtarmak kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Gölgelerin Efendisi 9 - Zehirli Ok
1970
Gölgelerin Efendisi 2 - Yanan Köprü kitabının da yazarı John Flanagan tarafından kaleme alınan Gölgelerin Efendisi 9 - Zehirli Ok kitabı Roman, Çocuk Fantastik türünde okuyucusu ile buluşuyor. Beyaz Balina Yayınları yayınevinden 1970 yılında 9789759996468 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Gölgelerin Efendisi 9 - Zehirli Ok isimli kitap 480 sayfadan oluşuyor. Gölgelerin Efendisi 9 - Zehirli Ok kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Gölgelerin Efendisi 10 - Nihon - Ja İmparatoru
0
Gölgelerin Efendisi 2 - Yanan Köprü kitabının da yazarı John Flanagan tarafından kaleme alınan Gölgelerin Efendisi 10 - Nihon - Ja İmparatoru kitabı Çocuk, Çocuk Fantastik türünde okuyucusu ile buluşuyor. Beyaz Balina Yayınları yayınevinden 0 yılında 9789759996727 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Gölgelerin Efendisi 10 - Nihon - Ja İmparatoru isimli kitap 528 sayfadan oluşuyor. Gölgelerin Efendisi 10 - Nihon - Ja İmparatoru kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Gölgelerin Efendisi 3 - Buzlar Ülkesi
0
Gölgelerin Efendisi 2 - Yanan Köprü kitabının da yazarı John Flanagan tarafından kaleme alınan Gölgelerin Efendisi 3 - Buzlar Ülkesi kitabı Çocuk, Çocuk Fantastik türünde okuyucusu ile buluşuyor. Beyaz Balina Yayınları yayınevinden 0 yılında 9789759994556 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Gölgelerin Efendisi 3 - Buzlar Ülkesi isimli kitap 312 sayfadan oluşuyor. Gölgelerin Efendisi 3 - Buzlar Ülkesi kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Heartbeat
1992
Başrollünde oyuncu Bill Maynard yer aldığı, 1992 yılı yapımı dizi film Gizem türünde dizi severleri bekliyor. Beyaz perdede Gizem, Suç türlerinde dizilerden hoşlanan izleyicilere hitap eden Heartbeat isimli dizi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Sence kaç puan almalı?
0
0 oy
0