up
ara
John Gray

John Gray

Candan

Candan

@candanbayram

"Venüslüler otoyollar ve gökdelenler yapmaktansa, birlikte uyum ve sevgi dolu bir işbirliği içinde yaşamaya değer verirler.İlişkiler işten ve teknolojiden daha önemlidir. Çoğu bakımdan dünyaları Mars'ınkinin tam tersidir."
ataç ikon Erkekler Marstan Kadınlar Venüsten
kitaba 7 verdi, inceleme eklemedi.
0 beğen · 0 yorum
Candan

Candan

@candanbayram

"Marslılar her şeyi kendileri yapmış olmakla gururlanırlar.Özerklik , yeterli ve güçlü olmanın simgesidir."
ataç ikon Erkekler Marstan Kadınlar Venüsten
kitaba 7 verdi, inceleme eklemedi.
1 beğen · 0 yorum
Hande Kalaycı

Hande Kalaycı

@handekalayci

Aşk sihirlidir ve eğer farklılıklarımızı unutmazsak, kalıcı da olabilir.
ataç ikon Erkekler Marstan Kadınlar Venüsten
kitaba puan vermedi, inceleme eklemedi.
0 beğen · 0 yorum
Hande Kalaycı

Hande Kalaycı

@handekalayci

Gerçekten de pek az insan sevgiyle büyür.
ataç ikon Erkekler Marstan Kadınlar Venüsten
kitaba puan vermedi, inceleme eklemedi.
1 beğen · 0 yorum
Liberalizmin İki Yüzü
1970
Saman Köpekler kitabının da yazarı Saman Köpekler ve Mars & Venüs İşyerinde kitaplarının da yazarı John Gray tarafından kaleme alınan Liberalizmin İki Yüzü kitabı Siyaset, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Dost Kitabevi Yayınları yayınevinden 1970 yılında 9789752980938 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Liberalizmin İki Yüzü isimli kitap 143 sayfadan oluşuyor.Kitabı Türkçe'ye Koray Değirmenci çevirmiştir. Liberalizmin İki Yüzü kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Saman Köpekler
1970
Liberalizmin İki Yüzü ve Mars & Venüs İşyerinde kitaplarının da yazarı John Gray tarafından kaleme alınan Saman Köpekler kitabı Felsefe, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Yapı Kredi Yayınları yayınevinden 1970 yılında 9789750814266 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Saman Köpekler isimli kitap 200 sayfadan oluşuyor. Saman Köpekler kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Mars & Venüs İşyerinde
1970
Liberalizmin İki Yüzü ve Saman Köpekler kitaplarının da yazarı John Gray tarafından kaleme alınan Mars & Venüs İşyerinde kitabı Sosyoloji, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Altın Kitaplar yayınevinden 1970 yılında 9789752103702 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Mars & Venüs İşyerinde isimli kitap 368 sayfadan oluşuyor.Kitabı Türkçe'ye İpek Demir çevirmiştir. Mars & Venüs İşyerinde kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Ölümsüzleştirme Kurulu
1970
Liberalizmin İki Yüzü ve Saman Köpekler kitaplarının da yazarı John Gray tarafından kaleme alınan Ölümsüzleştirme Kurulu kitabı Felsefe, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Yapı Kredi Yayınları yayınevinden 1970 yılında 9789750825040 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Ölümsüzleştirme Kurulu isimli kitap 208 sayfadan oluşuyor.Kitabı Türkçe'ye Nurettin Elhüseyni çevirmiştir. Ölümsüzleştirme Kurulu kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Erkek, Kadın ve İlişkileri Karşı Cinsle Barış
1970
Liberalizmin İki Yüzü ve Saman Köpekler kitaplarının da yazarı John Gray tarafından kaleme alınan Erkek, Kadın ve İlişkileri Karşı Cinsle Barış kitabı Sosyoloji, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Altın Kitaplar yayınevinden 1970 yılında 9789754057645 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Erkek, Kadın ve İlişkileri Karşı Cinsle Barış isimli kitap 302 sayfadan oluşuyor. Erkek, Kadın ve İlişkileri Karşı Cinsle Barış kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
An American Story
1992
Başrollünde oyuncu Patricia Clarkson yer aldığı, yönetmenliğini John Gray üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Dram, türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden An American Story isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Billy Galvin
1986
Başrollünde oyuncu Karl Malden yer aldığı, yönetmenliğini John Gray üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Dram, türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Billy Galvin isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Martin Ve Lewis
2002
Başrollünde oyuncu Jeremy Northam yer aldığı, yönetmenliğini John Gray üstlendiği film türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede , türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Martin Ve Lewis isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
White ırish Drinkers
2010
Başrollünde oyuncu Karen Allen yer aldığı, yönetmenliğini John Gray üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Dram, türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden White ırish Drinkers isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
The Seventh Stream
2001
Başrollünde oyuncu Scott Glenn yer aldığı, yönetmenliğini John Gray üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Dram, türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden The Seventh Stream isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Sence kaç puan almalı?
0
0 oy
0